SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
raczej bym sklanial sie do siady raz w tyg bo najbardziej zalezy mi na poprawieniu wyniku w tej kwestii, chodzi tylko o to jakim systemem poleciec tak aby 10 tyg bylo + jakie cwiczenia pomocnicze dorzucic w dniu siadow w pon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomocnicze dostosuj pod swoje braki. Poczytaj artykuł o przysiadzie napisany przez FairDo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Dziękuję za fachową rozpiskę:)

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 295
niestety kompletnie nie sprawdzil sie w moim przypadku mimo zanizenia maxa, wskoczenia na kreatyne xplode od 4 tygodnia i diety bogatej w bialko i weglowodany... cos po prostu nie zadzialalo... maxy poszly w dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
Poszedł w dół bo sie przetrenowaleś nieregenerowałeś sie pomiedzy treningami odpowiednio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 582
Zastosowałem ten trening w zmodyfikowanej przeze mnie wersji. Max poszedł w górę o 15kg w przeciągu 5tyg. Brałem do tego Clout'a i nic więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
czyli sie zajechałeś z powodu braku regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 582
Jeśli chodzi o mnie to nie, nie zajechałem się. Po prostu zaczęły się święta i musiałem wyjechać do rodziny ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21525
Witam, mam pytanie, mozna ten plan wykorzystac do wyciskania z pauza czyli takiego jak na zawodach, czy ten plan nadaje sie tylko do wyciskania bez pauzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21428
Można robić z pauzą.Generalnie bez cukierków do tego treningu nie ma co podchodzić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium