SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Nie sadze zeby bylo to cos niemozliwego. Juz raz skonczylem ten plan +15 kg w 8 tyg skracajac go. Teraz przy pelnym planie zrobienie takiej samej ilosci lub wiekszej powinno sie udac. Mowie tu o maxymalnym zaangazowaniu, skupieniu.

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
w zeszłym roku dojechałem od 100 kg do 120 kg na kreatynce robiąc plan na mase. i to w ciągu krotszym niz 10 tygodni, wiec wszystko jest mozliwe nawet 30 kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 468
Odrazu mówie że to nie jest mój pomysł żeby nie było że znów szukam udziwnień dziś ćwiczyłem tym planem i zacząłem gadać na siłowni z gościem który już pare lat ćwiczy( co z resztą widać). Powiedział mi dzisiaj że ten plan jest wporzo itd ale stwierdił ze lepsze efekty będzie dawał jeśli z tych 7 serii robionych dziennie tak około 4 pierwsze zrobie sam a na 3 ostatnie będę zarzucał duży ciężar w stosunku do moich możliwości i będę je robił z asekuracją i lekką pomocą kogoś innego.
Czy wogóle jest to możliwe??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Panowie mam takie pytanko
Aktywne opuszczanie
Trzymanie sztangi
aktywne opuszczalnie to co mam tylko opuścić sztange i asekurant ma zabrać ??
Trzymanie sztangi to w którym momencie to ma być na wyprostowanych rękach czy przytrzymanie na klacie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 468
aktywne opuszczanie czyli według mnie opuszczanie powolne lub jak kto woli hamowane, a czy później starasz się podnieść i asekurant ci pomaga to już inna bajka

Co do trzymania sztangi to raczej nie powinno się tego robic na zablokowanych łokciach. moge się mylic, nobody is perfect:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Myśle Lamciuch że gdybyś robił tak jak Ci ten koleś powiedział, czli powtórzenia oszukane i z pomocą partnera to przez 10 tygodni byś się zajechał. Oczywiście jest to pewna metoda,ale myśle ze nei ma co kombinować i po prostu wykonać ten plan od początku do końca, a efekty powinny być zadowalające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 468
Zobaczymy może nie bedzie źle. Jak skończe to dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
koksDamian

aktywne opuszczanie polega na wolnym opuszczaniu sztangi (~8-6s) a jak opuścisz to koledzy za Ciebie podnoszą)

trzymanie sztangi oczwyście na wyprsotowanych rękach(pozycja startowa wyciskania).

Lamciuch Twój kolega nie ma pojęcia o treningu. Takie oszukane to najszybsza droga do przetrenowania i kontuzji.

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
Senegroth mialem to na mysli ale wolałem sie upewnic SOG dla Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Jestem w 3 tygodniu cyklu i musze zawiadomić że siła poszła mi juz w gore o conajmniej 10 kg:) Zaczynałem z maksem 115 kg który nie był zaniżany ( wycisniety z trudem), w poniedziałek zrobiłem trening i w ostatniej serii 85% CM zrobiłem 9 powtorzeń. Plan jest super. Polecam:) i bede zdawał dalsze relacje:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium