SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
łokurva, nie wiem jak to sie stało ze pisze tu a nie w temacie o długofalowym niech jakis mod usunie

wybaczcie

a co do przysiadów to 11 serii rozgrzewkowych, tylnich właściwych i przednich to troche nie za duzo ?? do nuk wolał bym dac samo mc na prostych do tylnich siadów

Zmieniony przez - brolly112 w dniu 2010-05-04 17:15:22

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Nie za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124
Jeszcze jedno pytanko, co z tym mostkowaniem?? Jestem prawie pewien, że mostkuje się jedynie podczas ćwiczenia siły, mam rację?? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5910
pytanie
zaczałem ten plan, zrobiłem 2 tygodnie i teraz nie mogłem zrobic poniedziałkowego a siłka dopiero od czwartku
w czwartek zrobic zaległy poniedziałek??
czy w czwartek jeszcze raz poprzedni czwartek??
mam nadzieje ze nie namieszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Goku mostkuj jak najbardziej, mostek pozwala wycisnąć więcej i jest zdrowy dla barków.


Polkos ja bym na twoim miejscu od następnego poniedziałku (akurat tydzień przerwy) jeszcze raz plan zaczął i sie niec zaił na 2 stracone tygodnie, bo rozpiska jest hardkorowa i nie można sobie w niej pozwolić na jakieś odpuszczanie treningów. Lepiej że masz 2tyg w plecy niż sie zajechać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5910
ale chce sie wyrobic przed wakacjami a jak zaczne od nowa to nie bedzie ciekawie
troche ciezar maxymalny zanizyłem to raczej zajechac sie nie zajade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Sorry chłopaki, powiadomki mi padły. Ogólnie Rakhu mnie wyręczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249
Siema
Już zakończyłem ten plan, teraz tylko odpoczynek 2 tygodniowy trwa. Czy po tym planie mogę zacząć ćwiczyć plan 5x5 ?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Jak najbardziej
...
Napisał(a)
Usunięty przez Senegroth za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2479
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium