SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
nie zwykłe pompki i również na piąstkach mam dylemat gdyż pompiki zarówno świetnie idą na wytrzymałość pleców jak i klatki :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W takim razie pomyliłeś temat i dział. Ten plan nie ma nic wspólnego z wytrzymałością tylko z czystą siłą. Pompki będą stopowały progres siłowy chyba, że zamierzasz ich robić po 3-6powt serii z obciążeniem na plecach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
szczerze mówiąc realizuje teraz plan 5x5 i pompeczki przy wytrzymałości jak najbardziej są odpowiednie ale czy przy klatce czy przy plecach(klatke robię w pon i piątki a plecy w czwartki)
z z tym tematem to wiem, ze pomyliłem nie chciałem zakładać nowego a nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1909
Witam. Wczoraj skończyłem pierwszy dzień 9 tygodnia i na tym skończę ten trening, ze względu na przerwę świąteczną~.
Wczoraj 112,5/1,1,1 poszło z lekką pomocą.
Uważam, że jak się sprawdzę do dam radę 115-120max.
Dopiero teraz sprawdzę się po sylwestrze. Chyba taka przerwa dobrze mi zrobi ? Planuje w czasie przerwy czasami robić drązęk i pompki na poręczach. Mój wcześniejszy rekord wynosił 100 kg, przy wadze 80 kg. Teraz tak jak mówię może 120 pójdzie, bo czuję, że jest w zasięgu.
Dzięki Senegroth za ten plan.
Zdecydowanie go polecam.
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Oman500 pompki lub w dzień klaty. Na przyszłość korzystaj z wyszukiwarki lub zakładaj temat, żeby nie śmiecić, bo inaczej będzie BAN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3354
Witam!
Czy jak skończyłem ten plan, to można go zrobić po raz 2? bo jestem zaskoczony efektami :D

Bodybuilding is a Lifestyle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Można ale nie spodziewaj się cudów za drugim razem. Siła nie będzie tak ostro szła jak za pierwszym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1887
Witam!! Jak możecie to napiszcie ile mieliscie powtorzen w seriach 85%max i 90% max z gory dzieki :) Oczywiscie sene tez wyraz swoja opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie pamiętam. W każdym razie aż tak bardzo się nie spinajcie przy tych maxach. Lepiej zrobić 2-3 dobre ruchy z zatrzymaniem niż 5-6*****owych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7414
Senegroth pytanko do Ciebie. Poniedziałek i piątek wiadomo jak ćwiczyc, a jak ćwiczyć w środe? chodzi mi o biceps + triceps + mc. Jaka ilość serii na ramiona? chodzi o to żeby urosły troche.. Czy coś w stylu armagedona miało by sens w te środy?

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium