SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2870 Napisanych postów 18323 Wiek 55 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 323992
To jest plan pod średnio zaawansowanych zawodników i bardzo dobrze jest podczas jego wykonywania drożyć dobrą suplementację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 174 Wiek 53 dni Na forum 53 dni Przeczytanych tematów 1683
W Z O R EK
To jest plan pod średnio zaawansowanych zawodników i bardzo dobrze jest podczas jego wykonywania drożyć dobrą suplementację

Nie no teść cały rok leci więc to nie będzie problem szukam czegoś nowego bo trening na rampie na samych 3 rep(90%) mnie zabije w końcy a tu ładna struktura więc teraz trochę "z głową " się pobawie

Jak wykonać to Trzymanie sztangi 110% 20s,20s
20 sec on 20 sec off ( jak z ilością seri )
czy
20sec trzymam i 20 sec trzymam na klatce ?

Zmieniony przez - Ćwiczę Bo Lubię w dniu 2021-06-06 13:55:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2870 Napisanych postów 18323 Wiek 55 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 323992
Ćwiczę Bo Lubię
W Z O R EK

Nie no teść cały rok leci więc to nie będzie problem szukam czegoś nowego bo trening na rampie na samych 3 rep(90%) mnie zabije w końcy a tu ładna struktura więc teraz trochę "z głową " się pobawie

czy

Pisząc suplementację nie miałem na myśli koksu , tylko odżywki tutaj nie doradzamy w kwestii ,,bomby,, ....na to jest inny dział.

Trzymanie 110% x 20s , czyli trzymasz na wyprostowanych łapach sztangę z obciążeniem przez 20 sekund i odkładasz ...tak robisz 2- serie . Przerwy zazwyczaj takie same jak przy wszystkich ćwiczeniach , chociaż niektórzy nieco skracają .

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-06-06 15:33:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 174 Wiek 53 dni Na forum 53 dni Przeczytanych tematów 1683
W Z O R EK
Ćwiczę Bo Lubię
W Z O R EK

czy

Pisząc suplementację nie miałem na myśli koksu , tylko odżywki tutaj nie doradzamy w kwestii ,,bomby,, ....na to jest inny dział.

Trzymanie 110% x 20s , czyli trzymasz na wyprostowanych łapach sztangę z obciążeniem przez 20 sekund i odkładasz ...tak robisz 2- serie . Przerwy zazwyczaj takie same jak przy wszystkich ćwiczeniach , chociaż niektórzy nieco skracają .

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-06-06 15:33:14

Dzięki za potwierdzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Yo, jestem w trakcie tego planu leci 5 tydzień jak na razie wszystko działa pięknie 100% na powtórzenia mogę robić więc max juz jest większy.
Mam tylko pytanie czy ktoś jest w stanie rozpisać ten plan na cały tydzień?
Puki co lecę te dwa dni do tego reszta tygodnia z gamma bomb autorstwa John Medos. Myślałem żeby zmaksymalizować efektywność planu dlatego pytam.
Jeszcze szybkie pytanie jak zakończę ten plan po jakim czasie spróbować go użyć ponownie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

cutz