SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

volvo93/pods.80/Sztangą Wyciskanie Drogi(e) Panie (s.82)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66013

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
adzik123 - zrobić cofkę o tyle, aby wykonać czysto założone powtórzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Dokładnie jak wcześniej pisali, źle zacząłeś.
Podstawową zasadą jest progresja, dlatego dobrze mieć zmierzone maksy na dana ilosc powtorzen przed rozpoczeciem cylku, albo znac swoj organizm i wiedziec jak rozplanowac progresje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zrobić cofkę o jakieś 40% i regularnie dokladac co trening.

Nie znasz zasad progresji, jesteś nadgorliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Jakbyście nie wiedzieli to zawsze byłem nadgorliwy .
Ale staram się .
Dziś wieczorem opracuję swoje maxy na 1 powt. i od tego wyciągnę od 65% do 75% i to będzie ciężar w ostatniej serii. Dobrze będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
nie jestem pewien ale myślę, że adzikowi nie chodziło o maxy na 1 powt. a maxy na daną ilośc powt ile wykonujesz w tym treningu. i od tego odjąć. ale lepiej się dopytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
No to zaraz to ogarnę
Podam maxy na 6 i 8 reps w podstawowych i z tego powyciągamy na inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Maksy sobie ustaliłem odjąłem 25% i będę jechał.

Dziennik narazie zawieszam, bo teraz mi się nałożyło parę spraw.
m.in.
- zdaję CAE (advanced english)
- prawko
- praca w sklepie z suplami
- szkoła..
- gotowanie sobie żarcia

A rodziców dalej nie ma.

Tak więc, w ramach możliwości będę coś tu notował, ale nie wiem na ile dam radę. Dziennika nie zamykam, bo jak się odrobię, to wznowię wypiski. Oczywiście dalej trening, dieta.

Pozdro i do kiedyś ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
powodzenia na tych egzaminach, notuj tu co jakiś czas jak idzie na pakierni

a w procenty się nie ma co bawić, masz przykładowo max 100kg x6 i trening na 7 tygodni to ustawiasz sobie ten max np na tydzień nr5 i wybierasz progresję powiedzmy co 5kg, więc odejmujesz te 5kg co trening idąc w tył do 1 tygodnia i masz ciężar początkowy, czyli 80kg w tym przypadku, albo prościej mówiąc : m-((n-1)*p), gdzie m=max, n- numer tygodnia w którym chcesz żeby był max, p- wartość progresji,
tyś fizyk, to tak lepiej do Ciebie trafi

trzym się

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
No kurva! Teraz kumam ocb w tej progresji

Dzięki carbon !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Volvo a powiedz mi na jakiej zasadzie przyjmują do sklepu z suplami? Nie trzeba wyglądać jak koks chyba? Tylko trzeba mieć podstawową wiedzę o suplach? Dostałeś się z zewnątrz?

I am addicted to this game.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie o trening łydek

Następny temat

Trening na mase + intensywne aeroby problem

WHEY premium