SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

swiezak18 / dziennik - masa i sila wg 15-10-5 autorstwa Wodyna -podsumowanie str25-26

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Wyciskanie cale na smithcie to ja tak robie dociskanie
Tez ta sztange wolniej opuszczam.

Hah, zj3bka, to jest to
Lepiej dostac ta zyebke i sie poprawic niz dalej robic zle.
A stawiam 99 % ze ja dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
dzisiejszy 10B przesuwam na wtorek

przez to ze silnia do 13 to sie nie wyrobie. miałem isc ale goscie przyjezdzaja , rzeba ze swieconka isc itp
dlatego na wtorek ze w pon silownia nie czynna

potem 5A zrobie sobie w czwartek i 5B w piatek - nie moge sie doczekac tych treningow

wyjdzie ze w tym i kolejnym tyg bede trenowal 3x w tyg ale trudno


kolejny mikrocykl juz normalnie pn-sr-pt-sob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Pozwolę se ocenić co nieco :

- szrugsy - troszeczkę wolniej i zatrzymaj na górze

- unoszenia bokiem i w opadzie - hm... bokiem to raczej nie wygląda - BOKIEM - a nie z przodu. Sztangielkę prowadzisz od boku uda. W opadzie raczej to nie jest tylko na plecy. Jeśli ma być na barki to sztangielke obróć o 90* na zewnątrz wówczas będziesz trenował tył barków. Powtórzenia wykonuj troszeczkę wolniej.

- dociskanie na maszynie - nie wiem jak z Wodynem się umawiałeś ale jesłi ma być tylko taki krótki ruch to ok.

Twoja waga to 110kg? NA filmiku nie widać tego

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
dzieki za ocene niedzwiedziu


szrugsy - ok tak zrobię.
[mam nadzieje ze mi nie urosna duze czworoboczne bo mi sie nie podobaja ]


unoszenia jestem swiadom ze zje.balem ...
nnigdy tego nie lubilem, co robilem to pochodzil ktos i mowil ze zle ze tak czy tak i kazdy co innego mowil
ten ''boko tyl'' w opadzie robie tak dlatego ze jak robilem unoszenia w opadzie lezac na lawce skosnej to podszel jakis gosc wielki jak szafa i powiedzial zebym tak robi. to go posluchalem.. ale jak dzis widze to nie potrzebnie


co do dociskan nie umiawialem sie z Wodynem, robie poprostu mniej wiecej polowe ruchu normalnego od czola. zobaczymy co powie
mialem ten plan jechac tak jak hardened z bf a on zapytany o docisk wlasnie tak napisal



wagi wiem ze nie widac, i sie nawet ciesze 110 juz niestety nie. zrobilem fotke wagi, ale to dzisiaj po solidnych 3 posilkach i przed kiblem to pewnie jest z 1-2 kg mniej


troche jasno bo flesz tak zaswiecil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Taki ruch do tyłu leżąc na ławce (bliżej prowadzone ręce) to się spotkałem, ale lepiej porobić na razie dokładne unoszenia w opadzie, a nie cudować. Albo połączyć to sobie. Ja robię najpierw zwykłe unoszenie na boki, a potem właśnie krótsze ruchy jako dobitkę.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-04-11 11:25:46

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Nie neguję Twojej wagi tylko na filmikach jakoś chudo wyszedłeś a tu blisko 115kg - niedźwiadek

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
No dociskanie na barki też mi się nie podoba. Ja bym robił na twoim miejscu do czoła i troszeczkę szerzej łapał.
Ja owiązuję sztange szmatą żeby sie nie uderzyć w nos :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
To ja pisalem ze u niego wyciskanie cale to u mnie dociskanie

A z ta waga to niedlugo licznik zamkniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
panowie wyciskanie od czoła dłuższego ruchu nie zrobię bo jak widać na filmiku jeszcze ~2cm i sie kończy prowadnica od smitha.
no a dociskanie robię tak jak Hardened pisał u siebie na dzienniku, czyli połowa normalnego wyciskania od czoła.
szerzej sztangi nie złapie bo wtedy nadgarstki mnie bolą, tak jak teraz łapię jest ok.





10B progresja nie przesuinięta


TRENING PO PRZERWIE NA ZANIŻONYCH CIĘŻARACH O 1 MIKROCYKL





1. przysiady przednie

rozgrzewka
20*10
40*10
60*10

serie wlasciwe
75*10
85*10
95*10
105*10 [110*10]

no wkońcu jakoś lepiej niz ostatnio. tylko ostatnia serie, jakies 2-3 koncowe powtorzenia ciezej, reszta lekko.



2. wspięcia na palce plus 20kg z ostatniej serii przysiadów

125*30 [130*30]

jako ciezko sie trzymalo, a to ciezar na piatkowe 5tki do przysiadow
wkurzaja mnie ograniczniki na stojakach, ja zabieram z przedostatnich przez co musze jakis zgarbiony odchodzic z tym ciezarem do tylu .



3. martwy ciąg sumo

rozgrzewka
40*10
70*10

serie wlasciwe
95*10
105*10
115*10
125*10 [130*10]

lajt



4. uginanie nadgarstków nachwytem/ ręce pod kątem 90st

22.5*20
22.5*20
22.5*20 [22.5*20]

ok


5. uginanie nadgarstków podchwytem połowiczne

67*20
67*20
67*20 [64.5*20]

mega lekko.



6. brzuch

kilka cwiczen .




wkoncu jakis lzejszy trening po tej przerwie, powoli chyba wracam na normalne obroty.

w czwartek 5A, w piatek 5B .
i od poniedzialku normalnie jade 4x w tyg. ten tydzien 3x bo w poniedzialek nie czynne bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
czyli na nastepnym mikrocyklu cieżary wyrównujesz do tych z przed przerwy a juz na kolejnym znówo dokadasz tak ?

ahhh te siady przednie marzenie

Zmieniony przez - gruby__69 w dniu 2009-04-14 22:52:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc

Następny temat

pytanie :) trening

WHEY premium