SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

swiezak18 / dziennik - masa i sila wg 15-10-5 autorstwa Wodyna -podsumowanie str25-26

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
kawał chłopa z ciebie chociaż te 104 kg gdzieś sie gubi bo wcale tego nie widać. bede zaglądałe. Powodzenia - jedziesz twardo do przodu!

Zmieniony przez - Grott w dniu 2009-01-20 00:44:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
to jest masakryczne heh. czuje jakby mi po kolei rozrywalo wlokna miesniowe. bylo lzej niz tydzien temu. uginanie robie do lini sutkow, nie wyzej. wyzej wydaje mi sie ze praca bicepsa nie jest wcale wieksza. dobrze ?



daj delikatie powyzej


hmm, ciekawe. wobec tego mam ciekawskie pytanie, dlaczego tak jest akurat w pewnym wieku ? co o tym decyduje ?


testosteron czym dluzej dziala na miesnie tym bardziej "promuje" wlokna szybkokurczliwe a wiec ogolnie gorna czesc ciała



wizja prawie metrowych ud mnie przeraza dobrze ze bedzie trudno.


wszystko przeraza poki nieznane


jakos tak lekko widoczne wyszly. ale do 'choinek' brakuje. o ile sie nie myle Ty nazwales w jakims temacie prostowniki choinkami

choinke masz dopiero jak sie zayyyeeebiscie dorzezbisz

choc niektorzy maja juz zaczatki choinki przy lekkiej rzezbie

WYCISKANIE LEZAC

wyglada dobrze ale ale

1: zatrzymuj na dole - to utrudnia ale procentuje
2: doprostowuj rece - ulatwienie
3: zatrzymuj na gorze - ulatwienie - i tez procentuje

kamere ustawiaj jak na moich filmikach






WYCISKANIE NA BARY [od czubka czola]
1: zatrzymuj na gorze ma doprostowanych rekach
2: jesi to mozliwe uzywaj ogranicznika bezpieczenstwa


SCIAGANIE DRAZKA

spoko

ale wkrotce zacznie Cie podnosić

wiec przejdz na tempo 4+4 , dla ułatwienia [paradoksalnie] trzymaj nachwytem i szeroko ... ułatwienie dla przedramion mam na mysli

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
Grott,
tez niewiem gdzie ta waga jest
dzięki zapraszam do sledzenia





Wodyn
to jest masakryczne heh. czuje jakby mi po kolei rozrywalo wlokna miesniowe. bylo lzej niz tydzien temu. uginanie robie do lini sutkow, nie wyzej. wyzej wydaje mi sie ze praca bicepsa nie jest wcale wieksza. dobrze ?



daj delikatie powyzej


ok



WYCISKANIE LEZAC

wyglada dobrze ale ale

1: zatrzymuj na dole - to utrudnia ale procentuje
2: doprostowuj rece - ulatwienie
3: zatrzymuj na gorze - ulatwienie - i tez procentuje


1. ok, nigdy jakos nie lubilem robic z przytrzymaniem, waidomo dlaczego, gorzej idzie

2. ok popraiwe to. niedoprosotywywalem jakos tak podswiadomie pewnie z obawy zeby bole lokci nie wrocily.

3. ok




kamere ustawiaj jak na moich filmikach


postaram sie cos lepszego nagrac na 5tkach .
no wlasnie zeby kamere ustawic jak u Ciebie to by musiala byc w powietrzu. no ale cos wykombinuje.



WYCISKANIE NA BARY [od czubka czola]
1: zatrzymuj na gorze ma doprostowanych rekach
2: jesi to mozliwe uzywaj ogranicznika bezpieczenstwa



1. ok
2. hmmm narazie chyba nie jest potrzebny.




SCIAGANIE DRAZKA

spoko

ale wkrotce zacznie Cie podnosić

wiec przejdz na tempo 4+4 , dla ułatwienia [paradoksalnie] trzymaj nachwytem i szeroko ... ułatwienie dla przedramion mam na mysli



teraz przejsc na 4+4 czy jak zacznie podnosic ? kg beda sporo mniejsze przy 4+4 bo jak widac na filmiku dosc dynamiczne bylo sciaganie do klatki, w tempie 4sek na takoich ciezarach napewno nie jestem w stanie zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
wlasnie o to chodzi ze sciaganie z gory ma byc az za lekkie ciezarowo , ma uaktywnic najszersze zebys dzien pozniej porzadnie je napial w MC jednoczesnie nie przetrenowujac ich bo wychodzi przeciez ze pracuja 4 razy w tygodniu

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
ok czyli od nastepnego treningu przejde na 4+4


"ma uaktywnic najszersze zebys dzien pozniej porzadnie je napial w MC"


tak, z tym ze po poniedzialkowym A niemam treningu nastepnego dnia, tylko w srodę.
duża róznice to robi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
bedzie dobrze

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
fajnie Ci idzie swiezak, obserwuje caly czas

80 w udzie to przesrana sprawa, zwlaszcza ze nie jestes na niewiadomo jak wysokim poziomie zaawansowania... wrzuc kiedys fote calej sylwetki, ciekawe jak to wyglada ogolnie

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
wcale nie przesrana, jest baza pod wyniki, a jak wielu zawodowych kulturystow mowi ze predyspozycje do rozbudowy nog to blogosławienstwo bo to w zasadzie najciezsza partia do cwiczenia

najgorsze co mozna teraz zrobic to redukcja nog - odbiloby sie to na jeszcze wiekszejrerdukcji reszty ciala

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
farseer

dzięki, fajnie ze ktos sledzi.
80 w udzie, nie jest wcale takie przesrane byle by tylko sie wyrownaly proporcje co do reszty ciala [a najlepiej lydki]

fotek narazie wiecej nie planuje wrzucac, jak bedzie co pokazac to napewno


zaraz spadam na trening wypiska wieczorem

Zmieniony przez - swiezak18 w dniu 2009-01-21 18:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
NOGI sa, reszte sie zrobi
Pamietaj ze efekt anaboliczny cwiczen jest tym wiekszy im wieksze miesnie sa zaangazowane w cwiczenia. Wielkie uda pomoga Ci szybko osiagnac wielkosc innych miesni

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc

Następny temat

pytanie :) trening

WHEY premium