SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

volvo93/pods.80/Sztangą Wyciskanie Drogi(e) Panie (s.82)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75862

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25539
Kurva Hubert w sumie lepiej późno niż wcale

Twoje zdanie mi tu przeważa, wrzucam partię 2x w tyg. do sprawdzenia. Oby ta była dobra. Skoro mówisz, że na split przyjdzie czas, to Ci wierzę .

Klata ciężko, barki lekko, tric ciężko

Dipsy 4x8
Skos+ 12/10/8/8/DROP
Rozpiętki 12/12/12

SS: Arnoldki + Unoszenie w przód 12/12/10/10

Fracuz leżąc 12/10/10/8
Prostowanie na wyciągu 12/10/8/DROP



Nogi lekko, plecy cieżko, bic lekko

MC RAMPA 6
Podciąganie szeroko 5x8
Wiosło 10/10/8/8/6/6

Wykroki 3x
SS: Prostowanie + ugnianie 12/12/10/10

Modlitewnik 12/12/10/10


Klatka lekko, barki ciężko, tric lekko

Wyciskanie hantli 12/12/10/10/8
SS: Wymach boczny + odwrotne rozpiętki 15/12/12/10

Skos+ 12/10/10/8/8/DROP
Rozpięki 12/12/12

Francuz hantlem za głową 12/10/10/8


Nogi ciężko, plecy lekko, bic ciężko

SQ Rampa 8
Wykroki 12/12/10/10
MC na prostych 12/10/10/8/8

Sciąganie drążka podchwyt 12/10/10/8
Wiosło 10/10/8/8

Uginanie nachwytem 12/10/9/8
Uginanie z supinacją 12/10/8/DROP


Łydki, przedramiona, brzuch intuicyjnie .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
To co w koncu poprawiac mamy?
Bo zamotany jakis jestes



Wybacz, ze wpadam tak późno
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25539
Hubert powiedział, zna się, to jadę tym co wyżej wpisałem. Jak masz jakieś poprawki to chętnie . Objętościowo jest okej, przetrenowałem ten tydzień i nie narzekam .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Klata ciężko, barki lekko, tric ciężko

Dipsy 4x8
Skos+ 12/10/8/8/DROP
Rozpiętki 12/12/12 //WYJEP

SS: Arnoldki + Unoszenie w przód 12/12/10/10 //PO CO UNOSZENIE W PRZOD? DAJ W BOK LUB W OPADZIE

Fracuz leżąc 12/10/10/8
Prostowanie na wyciągu 12/10/8/DROP



Nogi lekko, plecy cieżko, bic lekko

MC RAMPA 6
Podciąganie szeroko 5x8
Wiosło 10/10/8/8/6/6

Wykroki 3x
SS: Prostowanie + ugnianie 12/12/10/10

Modlitewnik 12/12/10/10


Klatka lekko, barki ciężko, tric lekko

Wyciskanie hantli 12/12/10/10/8
SS: Wymach boczny + odwrotne rozpiętki 15/12/12/10 [TAKA SS PASUJE DO TRENINGU LEKKO BARDZIEJ, TU DALBYM BARDZIEJ ZLOZONE CWICZENIE NA BARKI, COS TYPU SZEROKIE PODCIAGANIE SZTANGI]

Skos+ 12/10/10/8/8/DROP //2X W TYG SKOS? DAJ POZIOM
Rozpięki 12/12/12

Francuz hantlem za głową 12/10/10/8


Nogi ciężko, plecy lekko, bic ciężko

SQ Rampa 8
Wykroki 12/12/10/10 //NIE WIEM CZY JEST SENS DOKLADAC WYKROKI DRUGI RAZ W TYG - WYMIEN NA COS INNEGO NA CZWORKI
MC na prostych 12/10/10/8/8

Sciąganie drążka podchwyt 12/10/10/8
Wiosło 10/10/8/8 // IMO JUZ ZA DUZO O TO WIOSLO, JAKIES SZRUGSY TO OK

Uginanie nachwytem 12/10/9/8
Uginanie z supinacją 12/10/8/DROP
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Po dwa ćwiczenia na partię. Nie bawiłbym sie w cięzko/lekko tylko zróżnicował cwiczenia.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-01-09 23:35:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25539
okej, dzis wieczorem skleje cos sensownego, 2 wielostawowe ciezkie na duze I jedno ciezkie I jedno izolowane na male. dzis robie dipsy, skos, wycisk hantli, wymach boczny, francuskie lezac I wyciag. dobrze, ze mam wifi w szkole .dzieki panowie za wskazowki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
najlepiej to zrób fbw
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25539
Kurva... Niby partia 2x w tyg. to dobre rozwiązanie, ale teraz jechałem dzielonym przez 3 miesiące i efekty b. dobre były...

Wypiska

Dipsy
8*CW/8*CW/6+1+1*CW/6+2*CW/5+2+1*CW

Skos+ hantle
12*18,5kg/10*21kg/8*21kg/8*26kg/6*26kg

Wycisk hantle
12*15kg/12*18,5kg/10*21kg/10*21kg/6*26kg

Podciąganie sztangi szeroko
12*25kg
12*27,5kg/10*30kg/10*32,5kg/8*35kg/8*37,5kg

Czachołamacz (sztanga łamana)
12*20kg/10*25kg/8*30kg/8*30kg

Prostowanie na wyciągu
12*57,5kg/10*65kg/8*72,5kg + MODULACJA(10/9/8 itd.)*45kg

Przedramiona, brzuch

W sumie, to średnio. Mało mocy na barki po klacie było, na tricu moc powróciła.

Nogi bardzo czuję dziś jeszcze po sobotnim treningu, a jutro niby mam robić SQ. Nie zregenerowały się nogi na pewno, a nie chcę cofki .

Plan opracowałem taki:

I
Dipsy 5x8
Skos+ 10/10/8/8
Push Press Rampa 6
Podciąganie sztangi szeroko wzdłuż tułowia 5x10-12
Szrugsy 15/12/10/12/15
Francuz leżąc 12/10/8
Prostowanie na wyciągu 12/10/8

II
SQ Rampa 8
MC na prostych 10/10/8/8/8
Podciąganie 5x8
Wiosło podchwyt 5x8
Ugniananie ramion podchwyt 12/10/8
Modlitewnik 12/12/12

III
WL Rampa 8
Rozpiętki 3x12
Arnoldki 12/12/10/10/8
Wymach boczny + Odwrotne rozpiętki 3x12-15
Wycisk wąsko skos(-) 12/10/8
Francuskie hantlem za głową 12/10/8

IV
MC Rampa 6
Wiosło końcem sztangi 5x8
Front SQ Rampa 8
Uginanie nóg leżąc 4x10-12
Uginanie ramion hantle z supinacją 12/10/8
Uginanie ramion w oparciu o kolano 12/12/12


+ Łydki, przedramiona, brzuch jak wypadnie czasowo (min. 2x w tyg.)

Da radę ?

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2011-01-10 21:28:57
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
Postanowienie noworoczne. 0 imprez i alko.

Stary, ok rozumiem bez alko. Ale na chvja bez imprez?

Mc ładnie, tylko jak hubert powiedział, ciągniesz kocim

progress jest. A co do redukcji -
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52768
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie o trening łydek

Następny temat

Trening na mase + intensywne aeroby problem

electro
Polecane artykuły