SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

(L)4nn/Acta non verba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 135478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
chyba też sie jeszcze nie dobudziłam

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
DZIEŃ 37
Micha:
- omlet z wheyem, masło orzechowe
- pierś z kury, fasolka
- pierś z kury, sałata, ogórek
- omlet z wheyem, masło orzechowe

Trening:
DNT

Dzisiaj omletowo, musiałam robić ostatni posiłek z tego co było w lodówce, a było niewiele
Marta dała mi prowiant na drogę w postaci kury z sałatą Trochę pospacerowałyśmy po odstawieniu Martuccy na dworzec.
Dostałam wścieklizny żołądka w piekarni

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64241
Marta dała mi prowiant na drogę w postaci kury z sałatą
i to są zalety przyjaźni z ludźmi, którzy rozumieją nasze potrzeby, bo są podobni do nas. A niestety wielu takich ludzi się nie spotyka

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Oveja to fajne uczucie jak wchodzisz do kogoś do kuchni i widzisz te same produkty

--------------------------
DZIEŃ 38
Micha (high):
- owsiane, białka jaj, masło orzechowe
- ziemniaki, pierś z kury
trening
- whey, wafle ryżowe
- wołowina, mix sałat
- krewetki, mix sałat, oliwa + sok warzywny

Trening:
1.WL 3x 10 potraktuj rozgrzewkowo wolno idac z ciezarem w gore az 3 seria jest wyczuwalna: 20kg/25kg/30kg

2.Wyciskanie zolnierskie 3x 10 poraktuj rozgrzewkowo: 10kg/12kg/15kg

seria laczona po serii 2min odpoczynku

3a.Wyciskanie skos 3x 8 ( wszytskie serie w poblizu maxa): 30kg/35kg/37kgx3*

3b. Arnoldki 3x8: 6kg/8kg/9kg

3c. wznosy ramion bokiem 3x8: 5kg/6kg/6kgx6**

4. Pompki 1x 15 lub max: 17x

seria laczona j.w.

5a. wznosy ramion bokiem w pochyleniu 3x8: 6kg/7kg/8kgx6

5b butterfly 3x8: 20kg/25kg/30kgx7***

seria laczona

6a. odwrotne rozpietki 3x8: 15kg/20kg/25kg

6b wyciskanie sztangi na ujemnym 3x8: 20kg/30kg/35kgx6****

+. HIIT 6x 30/30: HRmax 180 tylko raz się udało, reszta max 179

*przecież to niewykonalne, żeby blisko maxów być przy seriach łączonych
**najbardziej znienawidzone ćwiczenie, bo palenie barków przychodzi bardzo szybko
***wysiadłam z rękami
****j.w. nie poszło


A teraz idę polatać

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-10-30 18:52:46

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Tylko uważaj Kochanie na kominy i wieżowce
...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Wszystkie mają dobrze widoczne lampki na szczytach

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracam do śledzenia Twoich poczynań, lachonie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Pilnowałem Ani jak Ciebie nie było
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Efekty tego pilnowania były widoczne, bo Ania zdyscyplinowana i jadła grzecznie łososia z sałatą i ogórami patrząc na dwie Marty wpyerdalające tegoż samego łososia ze 150g makaronu w sosie śmietanowym
...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Makaron jeszcze przeżyję... ale ciężko było patrzeć na ładowanie razowcem z dżemem


------------------------------------
DZIEŃ 39
Micha (mid):
- owsiane, białka jajx4, masło orzechowe
- mięso mielone z indyka + kapusta włoska + zupa jarzynowa obiad u rodziców
- wafle ryżowe
trening
- whey, wafle ryżowe
- indyk, mix sałat

Trening:
1.MC Romanian 4x 12-15 ;30-60sek przerwy: 20kg/40kg/50kgx14/60kgx10
2. Przysiad 4x12-15: 20kg/30kg/40kg/50kgx8
3.wypady 3x10 30sek przerwy: 8kg/10kg/15kg
4. Wyciskanie suwnicy 3x12-15 (-)*
5. prostowanie nog siedzac 3x12-15 (-)
6. przysiad z wyskokiem 3x10 30 sek przerwy: 20kg/25kg/30kg
7. przywodziciele 3x15: 18kg/24kg/30kg
8. odwodziciele 3x15: 21kg/24kg/30kg
9.przysiad 1x25: 20kg
10. przysiad szeroko nogi 1x25: 20kg

*nie dałam rady zrobić ćwiczeń na maszynie. Od rana boli mnie kolano


Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-10-31 19:04:38

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig prosze o rady.Poczatek

Następny temat

Klatta

electro
Polecane artykuły