SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatta

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 647
Wiem bylo pare tematow. Wiec tak:
mam problem z klata robie ja 2 razy w tygodniu czyli poniedzialek i piatek i zauwazylem ze nie rosnie tak jak inne partie miesni plan na klate wyglada nastepujaco:
Wyciskanie sztangi na płaskiej 73kg 12,12,12,12
Wyciskanie sztangi na skosie 68kg 12,12,10
rozpietki 3x12
Co zrobic zmniejszyc ilosc serii? czy zastosowac nowe cwiczenia iz ten plan mam juz 3 msc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 647
ok ok :) cwicze regularnie :) tylko teraz zmienie trening i te fotki https://www.sfd.pl/Rzeźba_czy_Massa_-t649406.html#post4 w tym temacie co mowilem to wrzuce i ocenicie czy dalej rzezba czy masa i gitara bedzie :)
i to klata raz ale porządnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
1. Dlaczego klata 2x w tygodniu?
2. Wklej caly plan to ocenimy. Cwiczenia na silowni traktujemy kompleksowo, jako wypadkowa wielu czynnikow. Dieta jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 647
Wiec tak Dieta jest:)
a plan wyglada nastepujaco
Poniedzialek
Klata + Plecy
Wtorek:
Barki + przedramię
Sroda:
Wolne
Czwartek:
Biceps + Triceps
Piatek
Klata + Plecy
a nog nie cwicze bo problem z kolanem chwilowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 647
a klata 2 razy bo mysle ze przez te dni sie zregeneruje i dojdzie do Siebie dlatego dalem 2 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
raz w tygodniu

taaa problem z kolanem kazdy tak mowi a tylko pare % na prawde ma

len i tyle pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 647
jezeli mial bym lenia to siedzial bym w domu jak mi lekarz kazal i mial w dupie silownie :) Tyle Ci powiem. widac jestem tym %. Ale np czemu raz?? moze zwieksze ciezar i 8 powtorzen i 2 razy w tygodniu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 647
hmmmm Pomoże Ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
jakie pare dni. tylko dwa dni przerwy masz... jak juz chcesz cwiczyc dwa razy to poniedzialek i czwartek i jeden trening lzejszy. mozesz np rozbic raz dol raz gora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Nie ma trenowania takiego. Albo wszystko dwa razy albo wszystko raz. Dziękuje dobranoc.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 647
hmm ale jak chcem żeby mi urosla szybciej to nie lepiej 2 razy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(L)4nn/Acta non verba

Następny temat

-----------> DO USUNIECIA <-------------

WHEY premium