SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)4nn/Acta non verba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Glupie są te babskie hormony

Jak chcesz poczytać, to znalazłam fajny art w weekend, w sumie pisze w nim wszystko to co Iza radzi w dziennikach
http://www.mothernature.com/Library/Bookshelf/Books/23/123.cfm

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Aga dzięki, poczytam

Fela badania będę robić w środę. Wcześniej nie było sensu, bo od 17 roku życia brałam cały czas hormony i lekarze mieli mnie w d.pie, wyniki też by były oszukane.
Mówię im "wzajemnie" i ograniczę wizyty tylko do prośby o skierowanie na badania kontrolne. Mam nadzieję, że coś się kiedyś ruszy.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja jestem już w drugim prywatnm centrum medycznym i generalnie nie ma problemu ze skierowaniami, robiłam sobie hormony tarczycy a kiedy chciałam sprawdzić też pozostałe to endokrynolog i ginekolog niezaleznie powiedzieli mi, że bad. hormonów dodatkowe robi się kiedy kobieta nie może zajść w ciążę, w czasie klimakterium i jak są jakieś duże dolegliwości. Nie wiem o co chodzi ale chyba z mierzeniem poziomu hormonów straszne problemy są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja już byłam pod "opieką" Instytutu MiD, teraz drugie prywatne centrum i dopóki nie będę chciała zajść w ciążę, nie mam czego tam szukać

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania jak będziesz już miała opanowany spacer na piłce, to podbij do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215



Trening:
DNT

Popróbowałam treningu z piłką, ale po spacerze i turlaniu do siebie po 2 powtórzeniach mięśnie powiedziały "nie"
Po complexie robienie czegoś więcej niż leżenie jest już wyczynem

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
To mam szczęście bo mój endokrynolog to świetny facet, zlecił kupę badań i szybko postawił właściwą diagnozę i nie było żadnych problemów....tacy specjaliści co uważają że jak kobieta nie ma zamiaru zachodzić w ciążę w najbliższym czasie, to nie trzeba się nią specjalnie zajmować od strony hormonów to mnie mogą cmoknąć ech....wkurzają mnie tacy....jak żywy inkubator który może stać zepsuty dopóki jest nieużywany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Mi endo już spojrzeniem powiedziała jak wchodziłam, że jestem wariatką

------------------------------------------------------------------






Trening:
1. MC (moze tez byc romanian jak wolisz) 4x8-10 60sek przerwy
30kg/40kg/60kg/70kgx7/50kgx3

2. odwodzenie na wyciągu 3x10-12 30sek
6,25kg/10kg/12,5kgx6/5kgx6

3. 10min aero

4. wyciskanie na skosie ok 45` 4x8-10 60sek
25kg/30kg/32kg/37kgx8

5. pompki 3xmax 30sek
16x/12x/7x

6. 10min aero

7. wznosy kolan do lokci 3x4 60sek
yapitole nie wiem jak to wyglądało, ale było śmiesznie - kolana do pach

8. brzuszki na skosnej 3x20 60sek
20x/20x/17x

9. 20min aero

Trening wykonywany przeze mnie jest treningiem zaawansowanym i kategorycznie zabrania się jego wykonywania osobom ze stażem krótszym niż 1 rok.

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2011-03-01 22:24:02

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wycisk na skosie mnie zmiażdżył

nie wiem jak to wyglądało, ale było śmiesznie

Do mnie zamiast powiedzieć "idź robić K2E" możesz mówić "idź się bujaj" Wykonanie obu wygląda u mnie bardzo podobnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig prosze o rady.Poczatek

Następny temat

Klatta

WHEY premium