SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)4nn/Acta non verba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
bo organizm już magazynuje zapasy na ciążę

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ręce mi opadły
Ja nie jestem stworzona do dzieci, nie życz mi tego

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a tam, zaraz Ci wyskoczy z 10 osob i powie, ze Ci przejdzie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a myślisz jak wygląda osoba stworzona do dzieci??? Kazdemu sie wydaje ze to osoba łagodna marząca od dziecka o slicznej piatce i zachwycajaca sie kazdym niemowlakiem którego spotka...
Wrong no pewnie - lata doświadczeń

Nie martw sie, tłuszcz w brzuchu nie jest tłuszczem ktory zużywamy w czasie ciąży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Iza, statytyka jest przeciwko Twojemu doswiadczeniu, a poza tym to po prostu niegrzeczne. Ostatnio moj chirurg sie ozywil i po uwaznej ocenie mojej sylwetki i dokonan naukowych stwierdzil, ze zamiast bialego lexusa powinnam miec dziecko. No to bylo naprawde kurva NIEGRZECZNE

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
statystyka nie pokazuje ze kobiety nie rodzą, ale ze rodza jedno dziecko co koniec koncow, konczy sie ujemnym przyrostem
niegrzeczne? a co ja powiedziałam niegrzecznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
nie, ja nie o tym, ja mowie, ze wnioskujesz na podstawie wlasnych obserwacji, co wg mnie prowadzi do selection bias (z gory uprzedzam, ze nie wiem jak jest z tym czy kobieta jest stworzona do bycia matka czy nie, ale powoli troche sie o tym mowi glosno, ze niektore kobiety zle sie czuja w roli matki itp.).

niegrzeczne (IMO) jest protekcjonalne stwierdzanie typu 'przejdzie Ci',ale nie odnosze tego do Ciebie hehe, tylko ogolnie, to cos w stylu, gdy dziecko ujawnia kolejne z 1043829220 zainteresowan, rodzice mowia 'przejdzie ci'- ten samo ton.
natomiast bardzo lubie UK za jedna rzecz (mowie o kregu w ktorym sie obracam, ostatnio czysto akademicki)- bardzo pilnuja prywatnosci

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Od siebie powiem, że nie twierdzę uparcie, że nigdy nie będę chciała mieć dziecka. Może mi się coś jeszcze w głowie poprzestawia, może górę weźmie pewna sytuacja w związku i zwyczajna chęć, hormony zaszaleją, whatever

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ania, dziecko dzieckiem, ja zabraniam w każdym razie - to bardzo psuje odchudzanie
Czy mogę liczyć na jakieś fotki po 4 tyg na priv wraz z taka fotka gdzie trzymasz ta swoja falde na brzuchu tak dla porównania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Obiecuję, że w najbliższym czasie nic mi się z głową dziać nie będzie w tym kierunku
Ok, jutro zrobię zdjęcia.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig prosze o rady.Poczatek

Następny temat

Klatta

WHEY premium