SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)4nn/Acta non verba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zero ww? czy ja coś znowu przegapiłam?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
terco gotować zawsze lubiłam, uspokaja mnie to ale jak pomyślę jaki byłby przerób jedzenia na 2 osoby...
Zresztą mi jeszcze daleko do gotowania komuś, wyhodowałam spory egoizm

Martusia od zeszłego tygodnia ścinam węgle w DNT. Zobaczę co się będzie działo. Do lata trzeba jakoś wyglądać

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robimy klub Desperate Housewives?

Ania rozumiem, że uskuteczniasz żywe aero na wioślarzu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Marta jak aero, to TYLKO żywe
Dobrze, że dzisiaj zrobiłam sobie wolne zmęczyło mnie sięganie do szafki po przyprawy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pewnie są ciężkie i bardzo wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
akcja plaża 2011 się szerzy widzę sasasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
ale jak pomyślę jaki byłby przerób jedzenia na 2 osoby...
tez ostatnio o tym myslalam i nie wyobrazam sobie tego
juz wiele razy kolezanki z pracy prosiły mnie o zrobienie im czegos, ale.. mam odważone mieso zawsze i nie moge sie z nimi podzielic przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Cholercia ja mojego też po łapkach leję jak mi podjada moje mięso i opierniczam jak smaży cebulę na 5 łyżkach oleju bo to przecież w bilansie nie jest wliczone

chory ten nasz świat troszkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Pewnie są ciężkie i bardzo wysoko
I nieporęczne

akcja plaża 2011 się szerzy widzę
d.pa 2010 była zrealizowana, to na te wakacje też trzeba mieć priorytet i patrząc co się dzieje... nogi wyszły na prowadzenie

Ja też nerwowo reaguję jak ktoś chce mi coś wygrzebać z talerza mam agresję miskową

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig prosze o rady.Poczatek

Następny temat

Klatta

WHEY premium