Podsumowanie dni nietreningowych (33,34)
Dieta:
Dużo jajek, ale też dużo chleba.
Mało ciasta jak na święta.
Karp, łosoś.
Wieczorem twaróg z orzechami
Słabe źródła węglowodanów.
Ogólnie nie było najgorzej biorąc pod uwagę co inni jedli i pili
-----------------------------------------------------------------
Podsumowaniednia treningowego (35)
1.Dieta:
Jajka owsiane
Jajka owsiane
Białko mleko banan
Ryż kurczak warzywa
Ryż kurczak warzywa
Twaróg orzechy
2.Trening:*
1. Martwy ciąg 3s 50x8, 60x8, 70x8
2.
Podciąganie na drążku podchwytem (czas:7:02) 8s. 7/3/3/3/3/2/2/1
3. Military press 3s. 33x8, 38x8, 43x5**
4. Przenoszenie sztangielki 2s. 17x8, 17x8***
*Cały dzień czułem się słabo, kilka wizyt w kibelku zaliczonych. Dlatego też trening trochę lżejszy, darowałem sobie MC na większych ciężarach.
**Nędza. Brakowało sił.
***Ćwiczenie bardzo ciekawe. Najbardziej bolały mnie tricepsy i przedramiona (te chyba po wyczynach na drążku, który swoją drogą idzie coraz lepiej).
3. Fotka:
Zmieniony przez - KANwa w dniu 2009-12-29 00:58:56