SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KANwa/dziennik/masa/fotki str.24

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9839
Carbo poroniony pomysł, owoce lepsze :)

Masuj, masuj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Podsumowanie dni nietreningowych (33,34)

Dieta:

Dużo jajek, ale też dużo chleba.
Mało ciasta jak na święta.
Karp, łosoś.
Wieczorem twaróg z orzechami
Słabe źródła węglowodanów.
Ogólnie nie było najgorzej biorąc pod uwagę co inni jedli i pili

-----------------------------------------------------------------

Podsumowaniednia treningowego (35)

1.Dieta:

Jajka owsiane
Jajka owsiane
Białko mleko banan
Ryż kurczak warzywa
Ryż kurczak warzywa
Twaróg orzechy

2.Trening:*
1. Martwy ciąg 3s 50x8, 60x8, 70x8
2. Podciąganie na drążku podchwytem (czas:7:02) 8s. 7/3/3/3/3/2/2/1
3. Military press 3s. 33x8, 38x8, 43x5**
4. Przenoszenie sztangielki 2s. 17x8, 17x8***

*Cały dzień czułem się słabo, kilka wizyt w kibelku zaliczonych. Dlatego też trening trochę lżejszy, darowałem sobie MC na większych ciężarach.
**Nędza. Brakowało sił.
***Ćwiczenie bardzo ciekawe. Najbardziej bolały mnie tricepsy i przedramiona (te chyba po wyczynach na drążku, który swoją drogą idzie coraz lepiej).

3. Fotka:





Zmieniony przez - KANwa w dniu 2009-12-29 00:58:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9839
Brzuch wypchany jeszcze po świętach :)

W święta tez niby jadłem w miarę zdrowo, ale co to da

Ile masz w ręce?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Brzuchem się nie przejmuję w ogóle.

37cm. w łapce - lepiej niż było
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Podsumowanie dnia treningowego (36)

1. Dieta:

wędlina chleb ser biały szczypior herbata
pierogi z mięsem
jajka chleb
białko owoce
kurczak ryż jajka
białko na noc

2.Trening:

1. Przysiad 5s 40x8, 60x8, 70x8, 80x8, 90x5
2. Podciąganie na drążku podchwytem (czas:8:15) 9s. 6/3/3/3/3/2/2/1/1
3. High pulls 3s. 40x8, 40x8, 40x8
4. Wyciskanie na płaskiej 4s. 40x8, 50x8, 60x8, 65x8, 70x8

3. Filmy:










Proszę o ocenę techniki mostowania w wyciskaniu.
High pulls jak tym razem? Koci grzbiet robię...


Zmieniony przez - KANwa w dniu 2010-01-04 11:40:21
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
na focie wielka przemiana

pozdro jedziesz!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Tak, zapuściłem brodę...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15370
co do techniki na ławce to tyłka nie odrywaj, musi cały czas leżeć na ławce, w high pull jest już lepiej, jedna uwaga musisz ciężar ciągnąć cały czas jak najbliżej ciała, nie przed siebie, a na siebie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Chory jestem w pytkę zbysia. Pewnie parę dni off. Dieta kuleje i to poważnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Hej!
Weź engystol, nie truj się czymś "poważnym". I na dietę uważaj :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na cykl

Następny temat

czy to dobry plan ćwiczeń ??

electro
Polecane artykuły