Podsumowanie dnia: 11.07 (nietreningowy)
1. Dieta:
Posiłek I: płatki owsiane 120g, mleko 200g, banan 120g., gainer 50g.
B-40, T-18, WW-160, Kcal-930.
Posiłek II: banan 120g, jabłko (wiem to nie jest posiłek)
B-2, T-1, WW-43, Kcal-170.
Posiłek III: mięso mielone 150g, ziemniaki 200g, ogórek, sałata.
B-41, T-15, WW-37, Kcal-833.
Posiłek IV: kurczak 200g, chleb pełnoziarnisty 200g.
B-56, T-15, WW-108, Kcal-672.
Ogółem w czterech posiłkach:
B-140, T-40, WW-350, Kcal-2600.
2. Komentarz:
Większość czasu spędziłem w samochodzie. Nie wziąłem szamy na drugie śniadanie. Byłem głodny. Dzisiaj trening. I can't wait.
1. Dieta:
Posiłek I: płatki owsiane 120g, mleko 200g, banan 120g., gainer 50g.
B-40, T-18, WW-160, Kcal-930.
Posiłek II: banan 120g, jabłko (wiem to nie jest posiłek)
B-2, T-1, WW-43, Kcal-170.
Posiłek III: mięso mielone 150g, ziemniaki 200g, ogórek, sałata.
B-41, T-15, WW-37, Kcal-833.
Posiłek IV: kurczak 200g, chleb pełnoziarnisty 200g.
B-56, T-15, WW-108, Kcal-672.
Ogółem w czterech posiłkach:
B-140, T-40, WW-350, Kcal-2600.
2. Komentarz:
Większość czasu spędziłem w samochodzie. Nie wziąłem szamy na drugie śniadanie. Byłem głodny. Dzisiaj trening. I can't wait.

