SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zwichnięty bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 525104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
No ja też mam mieć operacje w wakacje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
Może ktoś kto miał dość dawno operacje napisze jak tam jego zdrówko?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
racja racja, bo moze nie ma po co sie operowac, skoro i tak ma sie bark znow rozwalic....:/ Napiszczie cos...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 132
Witam Serdecznie !!
Niestety 3 tygodnie temu dolaczylem do grona barkowcow :(
dzisiaj bylem na zdjeciu gipsu i gdy sie zapytalem kiedy moge wracac do sportku lekarz powiedzial ze po 3 tyg...
dodam ze bark byl nastawiany w szpitalu i nie bylo to takie proste a na zdjeciu widac naprawde spore przesuniecie kosci
troche sie zdziwilem i nie wiem czy rzeczywiscie po tych 3 tygodniach moge znowu zaczac trenowac (muay thai).. ?
mam jeszcze pytanie odnosnie rechabilitacji bo kiedy czytalem wasze posty duzo osob po zwichnieciu ja mialo a mi nic o tym lekarz nie wspominal


pozdrawiam !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
Czyli trafiłeś do zwykłego konowała, jak ja. Mi też mówił, że od razu mogę w zasadzie do sportu wracać (hokej na lodzie), a tak naprawdę do teraz to o grze mogę sobie pomarzyć (zwichnięcie 2 grudnia). Oczywiście Tobie życzę jak najlepiej i mam nadzieję, że wcześniej wrócisz, ale porządny Rehab to konieczność.
Idź prywatnie i to najlepiej do fizjoterapeuty. Ortopedzi sa ok, ale oni się znają głównie na wierceniu i wbijaniu gwoździ w kości.
Pozdrówka

Jul

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 132
ile kostuje taka rechabilitacja u specjalisty ?
bo jak narazie myslalem ze wystarczy jak bede pracowal sam w domu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
TO zależy jak dłygo będziesz musiał chodzić. Parę stów pewnie wydasz, chyba że będziesz czekał na zabiegi z kasy chorych.

Jul

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 132
a czy mozecie cos wiecej napisac o tych zabiegach z kasy chorych jak dlugo trzeba czekac, gdzie sie zglosic, czy trzbea jakies skierowania ?
dodam ze jestem z warszawy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
Musisz mieć skierowanie od lekarza. W Toruniu trzeba czekać ok 1,5 miecha.

Jul

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 132
czy moze to byc lekarz rodzinny i czy po tych 1,5 miesiaca zakladajac ze np tydzien po zdjeciu gipsu zaczne sam cwiczyc taka rechabilitacja w ogole ma sens ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie na temat stuiow tatoo !

Następny temat

Moja pikawa

electro
Polecane artykuły