No a ja znowu na otwartm barku zabieg:/ ale co poradzic i to jeszce prawa reka a lewa jeszcze nie sprawna:/
od dnia, w którym swą strzałą ugodził mnie Amor, w sercu mam Stal, a w żyłach metanol:D
Ilość wyświetleń tematu: 525112
od dnia, w którym swą strzałą ugodził mnie Amor, w sercu mam Stal, a w żyłach metanol:D
od dnia, w którym swą strzałą ugodził mnie Amor, w sercu mam Stal, a w żyłach metanol:D
póki co zastanawiam się co zrobić - wiadomo że muszę dać sobie odpocząć, choć boli wykupiony na cały miesiąc karnet na siłownię
Z tego co wyczytałem to będe starał się delikatnie rozciągać etc.
) z uszkadzaniem torebki stawowej i/lub więzadeł - to taka moja prywatna ekspertyza po paru lektórach
), jednak czy cokolwiek to pomoże?
nie jasno opisałeś co Ci się stało dokładnie z barkiem, oprócz ograniczenia ruchomości i bólu, więc ciężko stwierdzić co Ci się stało. Byłeś w szpitalu bądź na pogotowiu? coś Ci nastawiali, robili Ci rtg? Jeśli nie to nie sądzę, żebyś miał zwichnięcie bo po tym nie mógłbyś ruszać ręką, po prostu to fizjologicznie niemożliwe z wybitym barkiem, nie da się
skoro możesz ruszać to znaczy, że kość jest na swoim miejscu:) teraz tylko można się zastanawiać co Ci się tam w środku stało... naderwanie więzadeł bądź ścięgien? stożka rotatorów? uszkodzenie torebki stawowej? nie wiem... to może stwierdzić tylko doświadczony ortopeda po badaniu. To Ci się stało przy jakimś uderzeniu czy tylko przy gwałtownych ruchach??


Jul
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły