Juventus Turyn

Ilość wyświetleń tematu: 315117

...
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Mauor i Nedved, byli zmęczeni po ostatnim meczu i było wiadome,że nie zgrają 90minut.

juve!!!

...
myśle jednak że strata Ibrahimovica będzie widoczna.

...
Mimo iż Zlatan nie zdobył wczoraj gola i zdobył czerwoną kartke w kilku sytuacjach zaprezentował się naprawde z bardzo dobrej stronej
Te jego przyjęcia piłki to czysta perfekcja
Kilka razy ładnie zakręcił obrońcami.
Juve odczuje strate Zlatana chociaż i tak wszystkie mecze będzie wygrywał

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

...
AS Roma została rozbita przez Juventus w meczu 12. kolejki Serie A. Goście z Turynu pokonali rzymską drużynę 4:1 (1:0).

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana. Obydwie drużyny stwarzały sytuacje podbramkowe, ale nie potrafiły ich wykorzystać. Przewagę zyskał jednak Juventus i wynik meczu otworzył "golem do szatni" Pavel Nedved, który zaskoczył Doniego po podaniu Mauro Camoranesiego.

W drugiej połowie piłkarze Juventusu urządzili sobie ostre strzelanie. W 56. rozpoczęło się piorunujące pięć minut w wykonaniu podopiecznych Fabio Capello. Najpierw pięknie zagrał Zlatan Ibrahimovic, który podwyższył na 2:0. Dwie minuty później Roma była już na kolanach, bo trzecią bramkę dla "Starej Damy" zdobył David Trezeguet. Ten sam zawodnik niespełna trzy minuty poźniej strzelił kolejnego gola i było już 4:0 dla Juventusu.

W 62. minucie sędzia ukarał czerwoną kartką Liliama Thurama za faul, którego nie było. Napastnik Romy Vincenzo Montella sprytnie przewrócił się w polu karnym i wywalczył rzut karny. Francesco Totti zamienił go na gola dopiero w 65. minucie, bo w międzyczasie udzielano pomocy medycznej kontuzjowanemu Vieriemu.

Juventus grający od 62. minuty w dziesiątkę nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa i nie stracił już żadnej bramki.

W pierwszym dzisiejszym meczu Serie A Udinese wygrało z Messiną 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 87. minucie Felipe.

Widać że forma wzrasta przed meczem LM

...
Juve jednak jest ciągle w dobrej formie i oby tak dalej. Teraz kibice czekają na kolejne zwycięstwa w LM.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
FORZA JUVE i tak bedzie do końca sezonu, tylko,że Juve przestanie tracić bramki bo Buffon już wznowił treningi

...
Według decyzji Wydziału Dyscypliny Lega Calcio, AS Roma oraz Juventus Turyn będą musiały zapłacić za chuligańskie wybryki swoich kibiców, którzy zgromadzili się na Stadio Olimpico na ostatnim meczu ligowym. Karą, nałożoną przez Giudice Sportivo jest grzywna w wysokości 5 tys. euro.

---------------------------------

Jak zapowiada Gianluigi Buffon, za kilka meczy pojawi się na boisku.

"Wkrótce, za dwa, trzy spotkania wracam między słupki. Gratuluję Abbiatiemu, bo naprawdę dobrze spisuje się w bramce Starej damy. Chciałbym bardzo, zeby został w Turynie, ale bramkarz taki jak on powinien regularnie grywać w pierwszym składzie, choc jesli odejdzie, zrozumiem go i nie będę miał do niego żalu." - stwierdził Gigi.

-------------------------------------------

Snajper Juventusu, David Trezegeut przyznał włoskim mediom, że jeszcze rok temu myślał jedynie o grze w....FC Barcelonie. Oto co powiedział na ten temat :

"Jeszcze niedawno myślałem o grze w FC Barcelonie, bowiem ta drużyna najbardziej mi odpowiadała. Potem porozmawiałem z trenerem Juventusu, Fabio Capello. On dokładnie wyjaśnił mi sytuację i przekonał mnie, abym został w Juventusie. Teraz cieę się, że zdecydowałem się na taki krok. To z pewnością była dobra decyzja!"