SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314154

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
z numer 11 po Nedvedzie w przyszłym sezonie będzie grał Amauri

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Jak podała telewizja włoska Rai, Ciro Ferrara (na zdjęciu) podpisał roczny kontrakt z Juventusem, gwarantujący mu pracę na stanowisku trenera pierwszej drużyny. Juventus nie potwierdził jeszcze oficjalnie tych informacji.

Decyzja o zawarciu kontraktu z Ferrarą zapadła według dziennikarzy Rai po tym, jak szefowie Juve skontaktowali się z włodarzami Romy i otrzymali potwierdzenie, że rzymski klub dogadał się z Luciano Spallettim. Czekamy na oficjalny komunikat w tej sprawie.


OBy Oby :) Mi pasuje :) Ferrara uczen Lippiego :P czyzby powrot do pieknych czasów?? :) hmmm Oby :)

A tak na marginesie podobno Gaetano D'Agostino przeszedl do Juve za 8mln Mi to tez pasuje :P ale wolalbym jakiegos obronce :P Teraz tylko sprzedac Poulsena no i z cala moja sympatia dla Tiago ale on sie tez nie sprawdzil takze Adios :)

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Pavel Nedved po raz kolejny poinformował, że nie wróci już na boisko. Czeski pomocnik decyzję już w trakcie ostatniego sezonu zapowiedział, że zawiesi buty na kołku. Mimo tego, media cały czas informowały, że kontynuowanie przez niego kariery jest bardzo możliwe.

Nevded zdecydował się jednak rozwiać wszelkie wątpliwości i poprzez swojego agenta Mino Raiolę potwierdził, że nie wróci już do gry.

Ostatnio dwuletni kontrakt Czechowi oferowały władze Interu Mediolan. Juventus z kolei zaoferował mu pozostanie w klubie w innej roli. Nedved na razie nie podjął w tej kwestii decyzji.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Juve powinno być mocniejsze w przyszłym sezonie, praktycznie nikt nie odszedł a nowe nabytki są ciekawe.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Czekamy na potwierdzenie trasferu Melo

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Melo Arsenal sie interesowal/interesuje
ale chyba w Juve wyladuje raczej

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Prezydent Juventusu Turyn Giovanni Cobolli Gigli przyznał, że klub jest bliski pozyskania pomocnika Fiorentiny Felipe Melo. 25-letni reprezentant Brazylii ma się przenieść do Turynu w zamian za Marco Marchionniego i 20 mln euro.

Marchionni w piątek uzgodnił warunki kontraktu z Violą i Cobolli Gigli liczy, że w ciągu kilku dni transfer zostanie zostanie sfinalizowany. - Mam nadzieję, że przyjedzie do Pinzolo. To by oznaczało, że negocjacje się szybko zakończą. Nasze relacje z Fiorentiną są bardzo dobre. Jestem optymistą. Jednak transfer Melo nie zostanie sfinalizowany, dopóki piłkarz nie podpisze kontraktu i mam nadzieję, że stanie się to już wkrótce - powiedział Cobolli Gigli telewizji Sky Italia.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
- Inter? Oni wygrali dwa ostatnie mistrzostwa Włoch, bo my je przegraliśmy. Wcale nie uważam, żeby drużyna Mourinho była lepsza od naszej - powiedział pomocnik Juventusu Turyn, Mohamed Sissoko. Prezydent Juventusu Giovanni Cobolli Gigli też jest dobrej myśli przed kolejnym sezonem.

Mohamed Sissoko rzucił rękawicę mistrzowi Włoch, Interowi Mediolan. Podczas niedzielnej konferencji prasowej Juventusu w Pinzolo, gdzie zespół przebywa na przedsezonowym zgrupowaniu, zaatakował:

- Inter? Oni wygrali dwa ostatnie mistrzostwa Włoch, bo my je przegraliśmy. Wcale nie uważam, żeby drużyna Mourinho była lepsza od naszej.

- Jestem niezwykle zadowolony z pracy, jaką klub wykonał na rynku transferowym - dodał jeszcze Sissoko. - Z Felipe Melo będzie dużo łatwiej poprawić wynik z ubiegłego sezonu - powiedział piłkarz wicemistrza Włoch.

Również prezydent "Starej Damy", Giovanni Cobolli Gigli jest dobrej myśli:

- Mam marzenia na przyszłość, ale nie powiem jakie. Celem jest oczywiście lepszy wynik niż w ostatnim roku, jak zawsze.

- Doświadczenie uczy nas nie wychylać się - dodaje jednak. - Jakkolwiek, to z pewnością silniejszy Juventus niż w poprzednim sezonie. I dlatego dystans pomiędzy nami a Interem prawie na pewno zniknie.

W poniedziałek zawodnikiem "Starej Damy" ma zostać Felipe Melo z Fiorentiny.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Jeśli transfer Melo dojdzie do skutku to będą faworytami do zdobycia ScudettoMogliby jeszcze pomyśleć o wzmocnieniu prawej obrony bo Grygera słabo wypadł w zeszłym sezonie

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 759
JUVE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium