SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314141

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
jak zawodnik ma już "swoje" lata to i ma najczęściej też żonę, dzieci, które chodzą do szkoły, nie chce im się już wędrować po świecie.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Powoli zaczyna klarować się nowy Juventus. Ostatnio gwiazda Saragossy, Gabriel Alejandro Milito (na zdjęciu), dał wyraźnie do zrozumienia, że chce się przenieść do Turynu.

Bianconeri śledzili poczynania obrońcy już od paru miesięcy, ale dopiero przybycie Claudio Ranieriego i odnowienie kontraktu przez Buffona w znacznym stopniu wzmocniło ich argumenty.

Według hiszpańskiej gazety As, Milito był już u swojego trenera, Agapito Iglesiasa, i powiedział, że ma zamiar dołączyć do Juve. Klub z Saragossy planuje sprzedaż swojego obrońcy, ale nie za 10,8 milionów funtów, które jak do tej pory proponują Bianconeri.

Milito ma ważny kontrakt do 2010 roku. W nim zawarta jest klauzula odejścia, która opiewa na 20,4 milionów funtów. Jednak zarząd jest gotowy negocjować kolejną ofertę.

Brat Gabriela Milito, Diego, grał swego czasu we włoskim klubie, Genui.

www.juvepoland.com 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
podobno Juventus jest już umówiony z Hunelaarem

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Barzagli Bianconerim?!
Andrea Barzagli, stoper reprezentacji Włoch i US Palermo jest bardzo blisko podpisania kontraktu z Juventusem Tuyn - taką informację podali dziś dziennikarze La Gazzetta dello Sport.

Właściciel klubu z Palermo, Maurizio Zamparini, zgodził się już na transfer 26 - letniego

http://www.transfery.info/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 334 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1626
David Trezeguet, napastnik Juventusu Turyn, w przerwie letniej odchodzi z klubu. Francuz nie ukrywa rozczarowania spowodowanego postawą zarządu klubu. Zdaniem piłkarza nowy kontrakt zaproponowany przez władze „Starej Damy” jest nie satysfakcjonujący i dlatego zdecydował się na opuszczenie klubu.
- Przez siedem lat gry w Juve zapracowałem sobie na szacunek kibiców i kolegów z drużyny. Ale dzisiaj to już jest inny klub niż kiedyś. Władze nie szanują moich dokonań. Po tym, co usłyszałem od zarządu klubu w trakcie negocjacji mojego nowego kontraktu, zrozumiałem, że Juventus mi nie ufa i dlatego odchodzę – mówi rozżalony Francuz.

- Spędziłem tutaj piękne chwile. Zdobyłem 140 bramek dla Juventusu. Byłem z tym klubem w trudnych chwilach, kiedy opuściliśmy Serie A. Najbardziej szkoda mi kibiców. Chciałbym ich przeprosić, ale takie jest życie. Rozmawiałem też z kolegami z drużyny. Moja decyzja została przez nich przyjęta ze zrozumieniem – zakończył Francuz.


źródło. onet.pl



mam nadzieje ze przejdzie do Liverpoolu.

Nigdy nie będziesz szedł sam. To jest "Anfield"



Nigdy nie będziesz szedł sam.
To jest Anfield !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Za***isty piłkarz może by podkręcił na Anfield
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
!!!!!Rafael van der Vaart blisko Juventusu!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Prezes Hamburger SV Bernd Hoffmann zaprzeczył informacjom gazety Bild, która podała, że Juventus Turyn jest zainteresowany pozyskaniem pomocnika Rafaela van der Vaarta
Hoffmann twierdzi, że nikt z Juve nie kontaktował się ani z HSV, ani z agentem reprezentanta Holandii.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Van der Vaart wiosna w Bundeslidze pokazał wreszcie pełnie swoich możliwości, jest to piłkarz nietuzinkowy i trudno będzie Hamburgowi go zatrzymać.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Alessandro Del Piero, piłkarz Juventusu Turyn ostrzega władze klubu. Zdaniem Włocha sprzedaż czołowych piłkarzy "Starej Damy" w letnim oknie transferowym może się źle skończyć dla klubu.
- David Trezeguet i Mauro Camoranesi to wspaniali piłkarze. Jeśli obaj odejdą to będziemy mieć wielkie problemy w przyszłym sezonie ligowym. To są nasi podstawowi zawodnicy, zawsze grają z ogromnym zaangażowaniem. To w dużej mierze dzięki ich postawie awansowaliśmy do Serie A - mówi Włoch.

- Mam własne zdanie na temat polityki transferowej. Juventus ma na letnie wydatki 50 milionów euro. Powinniśmy kupić dwóch, albo trzech bardzo dobrych graczy. Wydanie całej sumy na jednego zawodnika o "głośnym" nazwisku jest pozbawione sensu - kończy Del Piero.


http://www.juve24.eu

Zmieniony przez - Juvek w dniu 2007-06-16 15:48:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium