SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314199

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
w półfinale Juventus zagrałby z Inter'em, z którym raczej by wygrali..

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No jak Juve przejdzie Arsenal to raczej powinni bez problemu znaleść się w finale, no ale miało być łatwo przed meczem z Werderem a tu horror więc już nic niemówie przed meczem

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
As Juventusu Turyn, Patrick Vieira, przyznał, że chciał zagrać przeciwko jego byłemu klubowi Arsenalowi Londyn. Francuz, w drużynie z Arsenalu spędził dziewięć lat i powiedział, że mecz przeciwko jego byłym kolegom ma dla niego wielkie znaczenie, ale tym sam dodał, że będzie miał tylko jeden cel - zwycięstwo.

,,Czasami fatum może zaoferować różne zaskoczenia i faktycznie, miałem przeczucie, że to może się zdarzyć" - powiedział Vieira na stronie internetowej Bianconerich. - ,,Oczywiście, to będzie bardzo osobisty pojedynek, to będzie dla mnie szczególne wydarzenie zagrać przeciwko Arsenalowi na Highbury. Jednakże, w tym dwumeczu mam tylko jeden cel - zwycięstwo!." zakończył Vieira.

Arsenal, który wygrał z Realem dwumeczu 1:0, podejmie Juventus na Highbury 28 marca. Nie tylko Patrick Vieira zagra przeciwko swojej byłej drużynie, ale także Thierry Henry, zagra przeciwko jego byłej drużynie 5 kwietnia na Stadio Delle Alpi.
Kapitan Włoch, Fabio Cannavaro, jest żądny zemsty, potym jako jeszcze gracz Interu Mediolan przegrał na Highbury 3:0: ,,Jestem żądny zemsty. Arsenal to dobry zespół, ale wierze, że wygramy."

Adrain Mutu, grał kilka razy przeciwko Arsenalowi, jeszcze jako gracz Chelsea: ,,Nie mam sentymentów i powrót do Londynu nie jest dla mnie niczym szczególnym. Arsenal to dobra drużyna i fakt, że wyeliminowali Real Madryt, pokazuje, że nie wolno ich lekceważyć."

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
chcieć to on może..
Liczy sie przecież wygrana, a nie to, że Vieira spotka sie z byłymi kolegami z zespołu.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ja tam wieże że Juve wywiezie cenny remis z Londynu i wygra u siebie. Juve tego roku musi dojść do FINAŁU!!! A w finale wygrać z Barcą po dramatycznym meczu 3-2.
FORZA JUVE!

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
a niedawno mówiłeś, że Juventus wygra 3-1, a nie 3-2

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Tak wiem ale tu napisałem 3-2 bo miał być dramatyczny mecz ale chciałbym żeby wygrał 3-1 oczywiście, a tak wogóle nieważne ile ważne żeby była wygrana

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Juve w tym sezonie moze wygrac wszystko w lidze przoduje i wszystko na to wskazuje ze zostana najlepsza druzyna serie a , w lidze mistrzow z arsenalem bedzie trudno ale mysle ze sobie poradza

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Mi się wydaje że jak Juve pokona Arsenal to już raczej zagra w finale gdzie po pieknaj grze wygra z drużyną Barcelony 3-1 lub 3-2

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
nie prorokuj mecz z Arsenal'em może przynieś niespodzianke dla Ciebie.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium