SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314185

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Malouda do dobry piłkarz byłby wzmocnieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 427 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5644



Nowy trener Juventusu

Nowym trenerem turyńskiego Juventusu będzie w sezonie 2007/2008 Claudio Ranieri.
Na tym stanowisku zastąpi Francuza Didiera Deschampsa, który pod koniec maja, w tydzień po awansie zespołu do włoskiej Serie A, złożył rezygnację.

Kontrakt Deschampsa, byłego kapitana piłkarskiej reprezentacji Francji z turyńskim klubem, zawarty na początku lipca 2006, obowiązywał do 30 czerwca 2008 roku.

Ranieri w ubiegłym tygodniu zrezygnował z pracy z zespołem Parmy, która uratowała się przed spadkiem do Serie B.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Mogli chyba lepiej wybrać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Oby conajmniej zdobył tyle co Lippi...

Zmieniony przez - Vieira w dniu 2007-06-04 17:27:54

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
no zobaczymy co z tego będzie ... jedno jest pewne , z Juve będzie mógł zdziałać w Serie A znacznie więcej niż z Parmą
Ranieri to b.dobry trener ... z Chelsea zdobył wicemistrzostwo kraju i dotarł aż do pół-finału LM 2oo4 .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
czyli podobnie jak w tym roku Mourinho. Tylko skład miał trochę słabszy.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
trocheeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Buffon przedłużył umowę z Juventusem!

Juventus Turyn przedłużył umowę z Gianluigim Buffonem do 30 czerwca 2012 roku. Bramkarz Mistrzów Świata z 2006 roku parafował dziś nowy kontrakt w siedzibie Juve w obecności Jean-Claude Blanc'a.

Satysfakcja Buffona z podpisania nowego kontraktu była równie wielka, jak członków zarządu. "To dla mnie ważny dzień, ponieważ napisałem dziś nową kartę w mojej karierze i życiu. Ta decyzja idzie w parze z moim ubiegłorocznym postanowieniem. Zdecydowałem się zademonstrować swoje oddanie drużynie, klubowi i fanom, którzy nigdy nie przestali mnie popierać. Projekt, który mi przedstawiono jest przekonywujący, ponieważ władze klubu wyznaczyły cele, w które wierzę i stwarzają dodatkowo warunki do jeszcze lepszej współpracy."

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Gigi pozostaje wierny Juve zaje***sty gracz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Świetna informacja, widać to oddanie klubowi mam nadzieję że w następnym sezonie Juventus postara się stworzyć ciekawy team

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium