Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989

Jak podają włoskie media, Fiorentina jest gotowa wyłożyć na stół za Manuele Blasiego około 5 milionów euro, czyli troche mniej, niż życzą sobie działacze Juventusu (ok. 6,5 miliona euro). Jednak jest to o wiele lepsza kwota niż podczas wcześniejszej próby kupna Włocha. Wcześniej bowiem Fiorentina proponowała 3 miliony euro.

...
Dzięki Erulf. Zapraszam wszytkich na strone www.juvezone.net  i oczywiście na forum http://www.juvezone.net/forum/ zajerestrowany jestem jako Mara.

juve!!!

...
Juventus wygrał puchar Gampera. Juve po pierwszej połowie prowadziło po bramce z rzutu karnego Alexa. W drugiej połowie to Barca wyszła na prowadzenie najpriew po bramce Iniesty a potem Gio.Jednak ostatnie słowo należało do Juventusu tym razem karnego wykorzystał Trezegue. W karnych Juve okazał sie lepszy od Barcelony wygrywając 4-2.

...
Kolejne spotkanie na linii Rzym-Turyn. Rosella Sensi i Luciano Moggi najprawdopodobniej spotkają się, by omówić szczegóły transferu włoskiego napastnika, Antonio Cassano. W ciągu ostatnich siedmiu dni mercato Juve pragnie sprowadzić nie tylko Cassano, ale i Dacourta oraz Manciniego. W zamian w Rzymie znaleźliby się Miccoli, Mutu, Chiellini oraz Blasi.

Juventus dość szczęśliwie, bo dopiero po serii rzutów karnych zapewnił sobie zwycięstwo nad Barceloną oraz zdobył Puchar Gampera. W regulaminowym czasie było 2:2.

Dla Juventusu mecz rozpoczął się wprost wyśmienicie. 11 minuta przyniosła rzut karny dla Bianconerich, pewnym egzekutorem okazał się Alex Del Piero. Wynik 1:0 dla gości utrzymywał się do końca pierwszej odsłony meczu.

W drugiej połowie meczu Barca w ciągu 3 minut zdołała najpierw wyrównać, a później objąć prowadzenie w meczu. Najpierw gola strzelił Iniesta w 65', a w 68' pięknym strzałem z ponad 30 metrów popisał się Van Bronckhorst. Gdy wydawało się, że mistrzowie Hiszpanii z tak szybko strzelonymi golami zdominują mecz, w 77' kolejny rzut karny dla Juventusu. Jednak nie strzelał Del Piero, lecz Trezegeut. Do końca regulamonowych 90 minut nic się nie zmieniło i o wszystkim miały zadecydować rzuty karne.

Dwa przestrzelone "karniaki" (Eto'o i Marqueza) oraz wszytkie strzelone Juventusu (Mutu, Olivera, Vieira i Trezeguet) zadecydowały, że w 40 edycji Pucharu Gampera zwyciężyło Juve.

FC Barcelona - Juventus Turyn 2:2 (karne 2:4)
Barcelona : Valdés (Jorquera 46), Gabri (Belletti 75), Puyol, Oleguer (Edmílson 46), Van Bronckhorst, Márquez, Van Bommel, Iniesta (Eto’o 68), Leo Messi (Giuly 90), Ronaldinho (Deco 46), Larsson (Maxi López 86)
Juventus : Abbiati, Zebina (Balzaretti 46), Kovac, Cannavaro, Pessotto (Zalayeta 87), Camoranesi (Olivera 80), Vieira, Giannichedda, Chiellini (Blasi 46), Del Piero (Mutu 46), Ibrahimovic (Trezeguet 46)
żółte kartki : Zebina, Del Piero, Van Bommel, Giannichedda, Vieira, Cannavaro

Vieira tak na przyszłość podawaj więcej informacji

...
Ok erulf, tylko tą informacje podałem od razu po zakończeniu meczu.Na żadnej stronie jeszcze nie było opisu tego meczu.A ten tekst napisałem na podstawie relacji live.

juve!!!

...
Wporządku

...
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 319
nie wiem czy zgodzicie sie ze mna ale to co gola strzelił CAMORANESI to poprostu mistrzostwo!! Ze szpica w samo okienko WOW. A tak przy okazji to Juve ma naprawde ciekawa druzyne i Mistrzostwo Włoch!! Juve może poszalec w tym roku!!

*****od 14 lat jeden klub w sercu VISCA EL BARCA*******

^^I'm MISTER BECKS^^

...
jak dla mnie to Ibrahimovica z Juve żywie sympatią no i gra Zambrotty jest znakomita. W środku rządzą Vieira i Emerson ... tak więc nic tylko wygrywać.

...
Juve fajnym skłądem grął ten ostatni mecz.Na ławie Nedwed, Del pIero , Zlatan, Emerson, a w polu Zayaleta, Mutu, Gianicheda...widać,że sie oszczędza na LM.