SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314213

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Amauri zdaje mi się dziwnie (złę przeczucie), że w juventusie zacznie słąbo grac.

cały sezon 3 lub 4 mecze bo nei mogłem oglądać.


zazdroszcze ci, ja mam internet wolny i jeszcze limit 500mb więc nawet marzy nie moge, ale mam cyfre+ a na canal+ sport duzo ich meczy puszczją

EDIT:Mnie ciekawi co trezegol pokaże no i chielini


Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-07-11 12:08:01

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No to masz lepiej niż ja W necie nie zawsze jest dobra jakość ale zawsze sobie podpinam tv pod kompa i wtedy jest trochę lepiej, a jalepsza jakość była w meczu z Atalantą 4:0 super się oglądało.

W przyszłym sezonie napewno będą w pierwszej trójce ale najlepiej oczywiście zdobyć mistrza co prawda będzie bardzo ciężko bo Inter się bardzo wzmacnia a u nas jak narazie słabiutko, miały być takie transfery a skończyło się cieniutko, no ale zobaczymy jeszcze. Licze, że pokażą troche meczu Juve w LM bo nie myśle nawet, że mogliby się nie zakwalifikować

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Licze, że pokażą troche meczu Juve w LM bo nie myśle nawet, że mogliby się nie zakwalifikować

spokojnie się zakwalifikuja, ale co dalej?

Moim zdanie serie A powinny byc ich priorytetem i do tych meczy przykładac sie w 200%

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Zobaczymy jak to będzie ale licze, że w LM przynajmniej wyjdą z grupy a co dalej to się okaże.

Przy dobrych wiatrach w tym sezonie chcę się wybrać do Turynu na jakiś mecz, już od dłuższego czasu planuje więc może w tym sezonie się to uda. Chce zobaczyć mecz na żywo tym bardziej, że po tym sezonie zapewne Nedved zakończy kariere niewiadomo jak tam Alex i to będzie ostatnia szansa ich zobaczyć.

No chyba, że Wisła trafi w 3 rundzie na Juve to będe się starał o bilet

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
że Wisła trafi w 3 rundzie na Juve

ciekawy pojednek, ciekawe kto by wygrał

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No raczej Juve nie wierze, że Wisła mogłaby zagrozić. Ale jak żeczywiście tak by było to bym się bardzo starał o bilet.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Zazwyczaj to Wisła płynie ba nawet nie zazwyczaj a zawsze .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Kurde nie zdążyłem edytować a taką gafe popełniłem Co do Wisły to w 3 rundzie nie będzie miałą najłatwiej i zapewne poraz kolejny odpadnie.

Co do Juve to raczej nie powinni mieć problemu ale często ze słabszymi drużynami sobie nei radzą

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Czy tylko my 2 lubimy juve na całym forum?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Ja jestem neutralnie nastawiony do tego to klubu Nie ma nienawiści jak do Bayernu i milosci jak do Barcy

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-07-11 12:58:00

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium