SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314166

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
"Kanonierzy odczuwają niestety brak Vieiry w składzie" - mówi sam Patrick.

Ekipa z Highbury nieźle zaprezentowała się we wczorajszym szlagierowym spotkaniu z Manchesterem Utd, remisując 0:0. Kibice Arsenalu żartowali między sobą, że tym razem zabrakło tradycyjnych już sprzeczek i pojedynków między Vieirą a Keanem, który obecnie gra w Celticu Glasgow.

"Rzeczywiście, sądzę, że moja absencja w Londynie jest odczuwalna, choć nie chcę być w jakiś sposób arogancki wobec kolegów z byłego zespołu" - powiedział londyńskiemu "Evening Standard." "Ucierpieli z punktu widzenia psychologicznego, gdy wyjechałem do Włoch"

Francuz z Senegalu wielomilionowym transferem do Juventusu zadziwił wielu ludzi.

"Zdziwiłem ludzi może dlatego, że nie zrozumieli w pełni moich powodów do wyjazdu, a może dopiero teraz zaczynają to rozumieć. Opuściłem Londyn, gdyż już nie było tu żadnego czynnika czy bodźca zatrzymującego mnie i pobudzającego do dobrej gry. Rutyna i codzienność - najgorsza rzecz w życiu piłkarza. Mam 29 lat i ciągle stoję na szczycie mojej kariery. Osiągnąłem go dzięki pracy na treningu oraz pracy nad sobą, jako człowiekiem" - kontynuuje Francuz.

"Najlepsze lata chciałbym spędzić w drużynie, która pomoże mi rozwijać me cele i ambicje; Juventus jest idealny. Nie wracam do Arsenalu" - kończy piłkarz.

Jak widzimy Viera zdementował ostatnie bzdury, co "The Sunday People" napisał.

Zmieniony przez - Vieira w dniu 2006-01-05 13:26:50

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
sadze, ze sprowadzenie Gallasa do Juve jest wrecz niemozliwe, Chelsea nigdy nie sprzeda/wypozyczy zawodniki, ktory gra z powodzeniem w pierwszym skladzie, nie beda sie oslabiac, majac tyle kasy oni w ogole moga nikog nie sprzedawac, a dokupowac caly czas nowych

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
gallas w juventusie ? nie ma szans

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
Mutu bohaterem Juventusu w Palermo


Adrian Mutu zdobył dwa gole, prowadząc Juventus do wyjazdowego zwycięstwa nad US Palermo 2:1 w sobotnim spotkaniu 18. kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił Christian Terlizzi.


Dla podopiecznych Fabio Capello było to 16 zwycięstwo w tym sezonie. Ekipa z Turynu jak dotychczas poniosła w Serie A tylko jedną porażkę i zanotowała jeden remis.

W innym sobotnim spotkaniu Reggina Calcio zremisowała u siebie z Fiorentiną 1:1. Oba gole padły między 12. a 13. minutą gry. Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Alessandro Lucarelli, a wyrównał chwilę później Martin Jorgensen.

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 581
Moim zdaniem Juve chce wyłożyć za dużą stawke za młodego hiszpana
Moi kumple ze szkoły kłuca sie już od losowania że chelsea by roz*** Juve ale ja i wieże w Juventus i Chelsea nie ma szans z takim ograniem jak ma juventus

>>>Aby być wielkim, kiedyś trzeba być małym<<<

>>>Quaresma<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 167
Dyrektor generalny Juventusu, Luciano Moggi, zadeklarował, że Juventus nie zrobi żadnych zakupów w styczniowym mercato.

,,Żaden z naszych zawodników nie ma kontuzji, która by go mogła wykluczyć na dłużsy okres gry. Buffon powoli wraca do gry. Nie chcemy powiększać ławki rezerwowych. W obecnym składzie Juventus spisuje się lepiej niż...

Bianconeri For Ever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
przynajmniej jest jasność, drużyna jest poukładana i działa bez zarzutów, pozatym Juve nie ma w zwyczaju trwonić pieniędzy na bezmyślne transfery.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Szkoleniowiec AC Milanu Carlo Ancelotti przed ligowym meczem z AC Parmą jest wciąż wiary, że jego zespół zdobędzie mistrzostwo Włoch i dogoni Juventus w ligowej tabeli.

"Dogonienie Juventusu nie jest niemożliwym zadaniem, jednak w dużym stopniu będzie to zależało od naszej wiary. Bianconeri także musieliby się kilka razy potknąć. W ubiegłym sezonie walka między nami była bardzo zacięta, jednakże teraz to Juve dyktuje warunki"

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
nadzieja umiera ostatnia

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Nadzieja matką głupich

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium