SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314188

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wcale nie napisałem że zagrali słabo, zagrali bardzo dobre spotkanie, ale Juve mogło ten mecz co najmniej zremisowac, ale trudno tego dokonac mając w składzie Diego bez formy i słabego trenera na ławce.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ciro time to say goodbye... :/

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
tragedia.


Zarząd chce zostawić Ferarre do końca sezonu, bo po MS wróci Lippi.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No to chyba zarząd zmieni swoje plany po tych blamażach...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Lippi to jest jedyna alternatywa w obecnej chwili ale z Ferrarą to my będziemy walczyc na koniec nie o LM tylko o LE

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W takiej dyspozycji Juve nawet o LE walczyc nie będzie...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Lippi to jest jedyna alternatywa w obecnej chwili ale z Ferrarą to my będziemy walczyc na koniec nie o LM tylko o LE

po porażkach z takimi "potęgami" jak Bari i Catania to o LE Juve może śmiało zapomnieć.
Co akurat chyba Juve specjalnie nie przeszkadza bo nim się puchary zaczęły to Del Piero wyraźnie mówił że dla nich najważniejsze jest scudetto,a nie triumfy w Europie
co dla mnie osobiscie jest głupim nastawieniem

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-12-21 16:16:01

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ale zobacz oni się nastawiają na Scudetto a w lidze totalna padaka, że tak sie wyraże, co oni grają to ja nie wiem, pzred spotkaniem typowałem 2:2 ale żeby przegrac u siebie z Catanią... szczyt.

Z tą LE to tak jak pisaliście nei będzie łatwo ale jak zmian nie będzie to czarno to widze :/

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
tyle ze totalna padaka jest teraz,a Juve za główny cel obrało sobie scudetto na początku sezonu.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
zobaczymy co pokażą z Ajaxem ale mam wrażenie ze będzie dobrze zobaczymy po następnym meczu moze ten kryzys sie skończy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium