SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314230

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Jak trzeba być głupim żeby zrobić takie posunięcie, normalnie tragedia i katastrofa, jak kibicuje Juve to takich rzeczy nie widziałem ehh...

Oficjalnie: Diego w Wolfsburgu

VfL Wolfsburg potwierdził w piątek pozyskanie pomocnika Juventusu Turyn Diego. Po przejściu testów medycznych na Volkswagen Arena 25-letni reprezentant Brazylii podpisał z Wilkami czteroletni kontrakt. Diego wraca tym samym do Bundesligi po zaledwie roku spędzonym we Włoszech.

Suma odstępnego nie została ujawniona, ale z doniesień wynika, że wyniosła 15 mln euro, czyli około dziesięć milionów euro mniej, niż rok temu Juve zapłaciło za tego Werderowi Brema. Diego może zadebiutować w Wolfsburgu już w sobotnim meczu z FSV Mainz 05.

W ciągu trzech sezonów spędzonych w Werderze były zawodnik FC Porto wystąpił w Bundeslidze w 84 meczach, zdobywając w nich 38 bramek i zaliczając 32 asysty.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
moze oni nie chcą wygrywać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Głupota w c***
po jednym sezonie skreslac takiego grajka?
i to jeszcze po takiej cenie ?
zostalby na kolejny rok i zakladajac ze nawet dlaby ciala to spokojnie daloby go rade za rok puscic za te 15 mln
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Nierozumiem Nierozumiem, nie chce zrozumieć...

Jedyny zawodnik któremu sie chciało grać, lecz on po prostu w Juve nie miał z kim grać :\

Piłkarz, który robił przewage...

Ehh musze zmienić avka.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
pozostaje nadzieja ze moze Krasić coś zdziała...
ileż w końcu można tylko na Del Piero liczyć...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Zarząd Juve chyba sabotaż zrobił w tym momencie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
bardzo złe posunięcie moim zdaniem

najlepszy zawodnik Juve, obok Del Piero

kompletnie niezrozumiały ruch https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/37.gif[/img] wybrałem go w Lidzę SFD i liczyłem, że zdobędzie mi sporo punktów %) w Bundeslidze znowu pewnie będzie wyróźniającą się postacią wybrałem go w Lidzę SFD i liczyłem, że zdobędzie mi sporo punktów %) w Bundeslidze znowu pewnie będzie wyróźniającą się postacią wybrałem go w Lidzę SFD i liczyłem, że zdobędzie mi sporo punktów %) w Bundeslidze znowu pewnie będzie wyróźniającą się postacią[img]../../buziaki/31.gif" alt="" />

świetny ruch Wilków



tymczasem losowanie LE, Juve w grupie A :>

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Razem z Manchesterem City.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
I Salzburgiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
I Lechem ))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium