SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314203

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem jest to sygnał, że Max będzie grał trójką stoperów, tak więc potrzebujemy na te pozycje pięciu zawodników. BBC + Rugani, no i Benatia. Transfer jak dla mnie dobry, bo za 3mln z opcją wykupu po sezonie, a nie obowiązkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No więc już w sobotę wracamy na boiska. Pierwszy rywal Fiorentina, mam nadzieję, że będzie to dobre otwarcie sezonu dla Juve

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Dawać do pomocy dwóch dzików i jazda.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Na oku są Isco i Matiudi możliwe, że ten drugi zostanie pozyskany bo jakieś plotki były ostatnio że chce odejść.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Niech zakłada swoje ciemne okulary i zaczyna działać. Do końca miesiąca zostało mało czasu, żeby nie było że wciśnie jakiegoś leszcza na koniec okna.

Też się dzieją cyrki z Zazą i Pereyrą... Bo jeśli nie odejdzie Pereyra to raczej przyjdzie jeden pomocnik, bo będzie ścisk.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No Zaza niby już był sprzedany a możliwe, że zostanie, za to Pereyra raczej odejdzie, kwestia czasu. Ciekawe co wymyślą jeszcze pod koniec tego okienka, liczę na jakąś super niespodziankę

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
James + Matuidi. Czujesz co to by było?:D

Max lub Bepp mówił, że masz przyjść dwóch pomocników. W tym ma być jeden kozak i drugi średniej klasy.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Hehe to by było bardzo grubo i ścisk wysokiej klasy w środku pola jednak głośno o Jamesie nie pisałem bo trochę wątpie w ten transfer. Real chyba chce za niego 80 mln?

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Minimum 80 mln + Zidane powiedział ostatnio, że nigdzie się nie wybiera.

Przewija się też nazwisko Diawara z Bologny. Podobno to diament, którego trzeba oszlifować.

Isco, James, Diawara, Matuidi

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No tak szczerze to wydaje mi się najbardziej realnie Isco i Matiudi co by mnie osobiście bardzo ucieszyło. Jeszcze przewijało się nazwisko Fabregasa ale to chyba już z kosmosu informacja. Trochę linia pomocy się zmieniła i zgranie odegrać może kluczową rolę na początku sezonu. A i jeszcze jest szansa na powrót Cuadrado Chłop mega szarpał i jeszcze mam przed oczami jego akcję z Moratą w meczu z Bayernem

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium