pozdro ;)

...
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
już predzej z karnego

rok temu strzelał karnego w meczu Pucharu Włoch, nietrafił i Juventus odpadł wiec moze lepiej nie

juve!!!

...
Finał z Barceloną

90 minuta meczu

...
Dzis wielki mecz w serie a Juve-Roma już za niespełna dwie i pół godzinki, bardzo jestem ciekaw tego meczu, niestety brak transmisji w tv więc będzie trzeba oglądać meczyk w necie, licze jadnak że Juve wygra ten mecz po dramatycznym przebiegu 3-2

...
Po łądnym strzale Del Piero w końcówce pierwszej połowy z wolnego Juventus porwadzi 1-0 z Romą yeah oby tak dalej

...
Chyba to wygrają. Roma ma teraz przesrany terminarz. W LM dwumecz z Realem i do tego w krótkim odstępie czasu gra w zasadzie z całą włoską czołówką.
...
Juventus - Roma 1-0

Mecz w pierwszej połowie pod dyktando gospodarzy, w drugiej się troche wyrównało, Juventus bardziej się bronił i kontrował Rome która miała problemy z powstrzymaniem ataków Bianconerich. Druga połowa jednak lekko senna bez klarownych sytuacji bramkowych i w efekcie skromna ale jakże ważna wygrana Juventusu który traci już do Romy tylko 1 punkt, gdyby nie wpadki Starej Damy ze słabszymi drużynami to sytuacja w tabeli by wyglądała inaczej ale pozostaje się cieszyć z wyniku i liczyć że następne mecze będą przynajmniej tak wyglądały jak dzisiejszy