SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314153

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Wypadek Nocerino

22-letni pomocnik Juventusu, Antonio Nocerino został potrącony przez samochód tuż po opuszczeniu turyńskiej restauracji "Mamma Mia".

Poza siniakami stłuczeniami nic się jednak reprezentantowi Azzurrini nie stało i w ten czwartek powinien opuścić szpital. Udział młodego piłkarza w najbliższym meczu Serie A z AS Romą jest raczej wykluczony.


Pech to pech przez meczem z Romą mam nadzieję że więcej takich przypadków nei będzie, Juve i tak jest wystarczająco osłabione i mecz będzie bardzo trudny, ciężko będzie zdobyć nawet jeden punkt

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dalej kots z was sadzi ze Juve wygra lige w tym sezonie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ja tak sądze a co?

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a to ze bedziesz zawiedziony jak zobaczysz koncowa tabele

Juve bedzie walczyc o Ligie Mistrzow i jak dla mnie w sumie pewne jest to ze w eliminacjach

optymalna pozycja to 4

Milan, Inter czy Roma wydaja sie o wiele mocniejsze i personalnie i druzynowo

przeskoczenie ktorego z tych zespolow bedzie juz sukcesem Juve

i trzeba jeszcze uwazac na Fiorentine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Wiem BPL-G żartowałem sobie, chciałem zobaczyć Twoją reakcje to że Juve będzie walczyło max o 4 miejsce to wiedziałem przed sezonem tak jak więjkszość ludzi, ale jako fan tej drużyny muszę wierzyć w to że będą w stanie powalczyć o wyższą lokate, jestem wiernym fanej Bianconeri już od dobrych kilkunastu lat i zawsze będe z tym klubem.

Tak z ciekawości zapytam komu kibicujesz, bo często Cie widze w tym temacie i tak jak byś chciał coś udowodnić odnośnie Juve

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja sie nie stram nic udowodnic

na lige wloska patrze ogolnie z boku bo nie przepadam z wloska pilka

co do mojego kibicowania mam dwa kluby ktore mam w sercu

pierwszy to Ajax Amsterdam ktoremu zaczelem kibicowac w 94 roku
a moze JUve nie lubie bo pokonal moj Ajax w finale LM w 96
pamietam dobrze te emocje brat kibicowal zawsze Juve ja oczywiscie bylem za Ajaxem
piekne czasy szkoda ze dla Ajaxu po tej przegranej one sie skonczyly

w 97 zaczelem tez mocno kibicowac MU jednak jesli mialbym wybrac ten jeden zespol to bylby to Ajax mimo ze od ponad dekady nie bardzo moge sie cieszyc sukcesami tego zespolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No powiem że Ajax miał kilku świetnych piłkarzy w histori, jest to klub z piękną przeszłością, obecnie mają mały "kryzys" finał LM z Ajaxem pamiętam, mecz był bardzo dobry, mam nawet gdzieś skróty tego meczu na kompie, nawet chyba kiedyś na torrenta wrzucałem ale powiem jedno że kiedyś, pare lat temu LM była bardziej emocjonująca i ciekawsza nie to co teraz, ale to były dawne i piękne czasy które nietsty nie wrócą, dlatego lubie sobie czasami odpalić moją videoteke.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kilku?

wystarczy przytoczyc sklad z polowy lat 90-siatych


Dennis Bergkamp
Danny Blind
Frank de Boer
Ronald de Boer
Edgar Davids
Marc Overmars
Jari Litmanen
Patrick Kluivert
Michael Reiziger
Edwin van der Sar
Clarence Seedorf
Aron Winter


wszyscy mlodzi utalentowani, porobili wielkie kariery, kilku zreszta do dzisiaj gra na najwyzszym poziomie a bylo to ponad 10 lat temu

czy chocby nowsze pokolenie z Ajaxu
Ryan Babel
Cristian Chivu
Julien Escudé
Klaas Jan Huntelaar
Zlatan Ibrahimović
Andy van der Meyde
Benny McCarthy
Wesley Sneijder
Rafael van der Vaart

nie wspominajac oczywiscie o wielkich nazwiskach z historii swiatowej pilki:

Johan Cruijff
Ronald Koeman
Brian Laudrup
Michael Laudrup
Frank Rijkaard
Marco van Basten


szkoda ze Ajax prowadzi akurat taka polityke transferowa ale nie ma co sie dziwic z drugiej strony
choc gdyby gracze holenderscy opuszczali by swoja lige tak nie chetnie jak gracze z Anglii czy Wloch to bylaby wsrod tych czolowych najsilniejszych lig na kontynencie

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2007-09-20 01:45:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a mi się wydaje że taka polityka jaką prowadzi Ajax jest bardzo dobra i mądra przedewszystkim. Zarabiają grube piniądze, szkolą młodzież , wychowują znakomitych zawodników i nigdy nie spadną na dno jak np. Leeds, Parma, Lazio które dopiero teraz odżywa i wiele innych klubów. Problem bankructwa i problemy z nim związanych ich nie dotyczą a co za tym idzie będą stanowić zawsze jedną z potęg europejskich bo choć nie wygrywają LM to zawsze PSV, Ajax (ten sezon wyjątek) czy Feyenord bądz AZ dochodzą bardzo bardzo daleko czy to w pucharze mistrzów czy Uefa.


zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
polityka imo jest taka tylko dlatego ze takie sa realia ligi zawodnicy nie chca grac w holenderskiej skoro moga w najsilniejszych ligach i zespolach w Europie chocby Babel czy Sneijder w tym sezonie

co do bankructwa i przypadkow jak Leeds, Lazio czy Parma to nie ma nawet opcji to byly dobre zespoly w swoich czasach i tyle ligi w jakich graja to angielska i wloska w pierwszej sa Liverpool, MU, Chelsea, Arsenal, Tottenham, Newcastle w drugiej Milan, Inter, Roma, Juve, Fiorentina i pewnie ze wzgledu na te zespolu tam podupadly ludzie mieli co ogladac zawodnicy gdzie przejsc itd. poza tym nie sa i nie byly nigdy najmocniejsze zespoly w swoich krajach tzw. wizytowki pilkarskie w holandii 3 zespola cos takiego nie grozi Ajax, PSV, i Feeneyord sa z duzych miast z bogata historia i beda dalej nadawac ton holenderskim zespola o takim AZ mzoe byc za pare lat cichutko a Ajax to najbardziej z holenderskich chocby z tego powodu ze jest scislej czolowce jesli chodzi o LM (4 puchary)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium