SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314155

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6879
Mecz był dobry, obfitował w sytuacje po obu stronach i cieszę się, że zakończył się zwycięstwem Juve Najbardziej utkwiło mi w pamięci doskonałe podanie Trezegola do Iaquinty i jego strzał z półwoleja. Gdyby nie Doni byłby piękny gol

No i myślę, że Ranieri powinien zostawić na boisku właśnie Treze miast Iaquinty bo to on jest przecież królem strzelców Serie A.

Ale to już historia, teraz czekam na zwycięstwo z Regginą i potkniecie Romy co da nam awans na drugie miejsce w tabeli

"A real gentleman never leaves his Old Lady"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Pop#$%oleni sędziowie we włoszech, wkurvia mnie to że teraz sędziowie boją się słusznie podyktować karnego dla Juventusu żeby nie być posądzonym, takie mecze już mnie denerwują, karny dla Juve ewidentny, nawet 2 i żadnego nie podyktował sędzia, JUVENTUS JUŻ "ODPOKUTOWAŁ" SPADKIEM W SERIE B! Ile jeszcze sezonów tak będzie wyglądała piłka we włoszech? Przegięcie normalnie brak słów

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
wpadka sie zdarzyla juve wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Oglądałem mecz i gdyby Juve zagrało z lekką wyższą skutecznością uporaliby sie z Regginą no ale jak nie ma skuteczności to pretensje mozna miec tylko do siebie . W II połowie zgnietli Reggine i powinni to udokumentować bramkami . Juve gralo w mocno oslabionym skladzie ale i tak takie wpadki nie powinny miec miejsca .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No można tak mówić że Juventus grał w osłabionym skłądzie ale powinien strzelić bramke, jednak jak ktoś oglądał ten mecz w całości to pewnie widział że się należały 2 karne dla Juventusu po faulu na Sissoko i po ręce w polu karnym no ale widać teraz że sędziowie się boją dyktować karnych dla Juve, nietstye pewnie to potrwa jeszcze jakiś czas ale sędziowanie to porażka normalnie

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
ogladalem mecz,

dla mnie, jako niezbyt zaangazowanego kibica (nie jestem kibicem serie a, jednak lubie Juve i Milan) mecz byl bardzo ciekawy

duzo sie dzialo, duzo okazji do strzelenie bramek.

zwlaszcza w drugiej polowie, bardzo dobrze gral Nedved, Camoranesi w drugiej polowie rowniez, brakowalo jednak skutecznosci, a i sedzia nie pomagal - mogl podytkowac 3 karne dla Juve.

koncowka niesamowita.
Juve miazdzy, a Reggina... wygrywa

troche szkoda, ale mecz byl ok.
sedzia troche lewy.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ale spadł temat, a dziś mecz z Interem, kolejne derby gdzie napewno nei zabraknie emocji, licze na remis bo tek też obstawiłem u bukmachera.


http://bianconeri.dbv.pl/news.php 

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Wolałbym, żeby Juve wygrało, bo wtedy Roma zbliży się do Interu, a nie chciałbym, żeby Inter zdobył kolejnego mistrza

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 581
Raczej jak inter odpadł z LM to beda szli na mistrza spokojnie a z juve bedzie remis

>>>Aby być wielkim, kiedyś trzeba być małym<<<

>>>Quaresma<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Pierwsza połowa 0-0

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium