SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314206

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
David Trezeguet w końcu doszedł do porozumienia z włodarzami Juventusu i podpisał nowy, 4-letni kontrakt z turyńskim klubem. "Jestem dumny, że związałem swoje imię z Juventusem. Dziś podjąłem niezwykle ważną dla mojego życia i kariery decyzję. Ten klub dał mi bardzo wiele i chcę dalej z nim wygrywać. Doceniam wysiłek jakim wykazał się zarząd w przeciągu ostatnich dwóch tygodni i szacunek, jaki mi okazali. To nastawienie pozwoliło mi zapomnieć o nieporozumieniach z przeszłości i spojrzeć w przyszłość." - powiedział popularny Trezegol

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dla Juve bardzo dobra decyzja

jak nie wiadomo o co chodzi...

jak widac mln pomogl mu podjac decyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Obrońca Jorge Andrade pomyślnie przeszedł testy medyczne i już zdążył podpisać kontrakt z Juventusem Turyn. Były zawodnik Deportivo La Coruna, przeszedł do ekipy Starej Damy za 10 mln euro i już jutro rano (o godzinie 10:00) dołączy do reszty drużyny, która aktualnie przebywa w Vivono.

Portugalczyk podpisał z ekipą Bianconerich czteroletnią umowę, nie ujawniono jednak, ile przez ten czas defensor zarobi. Kibice klubu ze stolicy Piemontu zatem już mogą oczekiwać na oficjalnie zaprezentowanie obrońcy, jako nowego piłkarza Juve.

Przypomnijmy, że wcześniej Juventus wzmocnili: Hasan Salihamidzic, Zdenek Grygera, Domenico Criscito, Christian Molinaro, Vincenzo Iaquinta, Sergio Almiron, Tiago Mendes oraz Antonio Nocerino.

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
No zobaczymy co Juve pokaże w tym roku na Europejskie Puchary powinni się załapać

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-07-10 15:47:03

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
jak juz kiedys pisałem
w 1 sezon mistrza nei bedzie
max 4 miejsce moim zdaniem
trzeba ten "nowy" zespol poukladac

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
bardzo dobry transfer, nie odpuszczą w tym sezonie.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Z tego co widze to chyba każdy zawodnik się wypowiada bardzo dobrze o Juventusie, często przeglądam strony innych klubów ale chyba nigdzie indziej nie ma tulu optymistycznych słów pod adresem drużyny. Dużo piłkarzy których odeszło tak się wypowiadało, większość piłkarzy która grała w Juventusie i miała koniec kontraktu chciała ponownie podpisać nowy, to mi się bardzo podoba, zwróciłęm na to uwage bo może jestem fanem Juve ale to jest naprawde fantastyczne. Mam nadzieje że Juventus zawalczy w najbliższym sezonie o starty w LM. Być kibicem takiej drużyny to jest coś fantastycznego. Od długiego czasu im kibicuje i kibicował będe bez względu na to co by się miało stać. te transfery mam andzieje że przyniosą porządany skutek.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989


Nic dodac nic ujac

EDIT:

Camoranesi przedłużył kontrakt
Rok po wygranej na Mundialu w Niemczech, Mauro Camoranesi nadal pisze historię Bianconerich. Argentyński pomocnik Juve z włoskim paszportem podpisał dziś nową umowę, wiążącą go z turyńskim klubem do 2010 roku. Oznacza to, że w zespole Ranieriego pozostaje kolejny Mistrz Świata.
Camoranesi wciąż będzie cieszył swą gra tifosich Juventusu, jak czynił to przez ostatnie 5 lat. Urodzony w Tandil zawodnik przybył do Turynu w 2002 roku i przez ostatnie lata w znaczący sposób przyczynił się do sukcesów Juve. Do dzisiejszego dnia rozegrał dokładnie 206 oficjalnych spotkań w barwach Juventusu, w których zdobył 21 goli.



Zmieniony przez - Vieira w dniu 2007-07-11 00:42:07

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No to troche informacji, na początek podpisany kontrakt z czeskim pomocnikiem Pavlem Nedvedem.

Nowa umowa Nedveda

Zgodnie z zapowiedziami, Pavel Nedved [fot] podpisał w środę nowy kontrakt z Juventusem Turyn.
Czeski pomocnik, podobnie jak wcześniej Mauro Camoranesi, postanowił dalej grać w barwach Bianconeri i we wtorek wieczorem doszedł do porozumienia z przedstawicielami klubu.

34-letni Nedved myślał o zakończeniu zawodowej kariery, szczególnie po tym jak zawieszono go w ostatnim sezonie na pięć spotkań, ale ostatecznie podpisał nową umowę i zostanie w klubie do czerwca 2008 roku. Były zawodnik Lazio w zeszłym roku zgodził się na obniżenie pensji o niemal 50% po degradacji Juve do Serie B, lecz teraz będzie zarabiał ponownie niemal tyle samo co jeszcze kilkanaście miesięcy temu.

Nedved potwierdził czeskiej agencji CTK, że będzie dalej grał dla Juventusu.

- Podjęcie decyzji zajęło mi trochę cza, ale po ostatnim sezonie odpocząłem i chcę znowu grać w piłkę. Chciałbym by klub wrócił do włoskiej elity i Ligi Mistrzów, gdzie bez wątpienia należy - powiedział Nedved.

Nedved gra w barwach Juventusu od 2001 roku i rozegrał już w tym czasie ponad 180 spotkań, trzykrotnie zdobywając ze Starą Damą mistrzostwo Włoch.



Świetnie że Nedved jeszcze jeden sezon będzie grał w Juve, szkoda że już ostatni ale niestety lata robią swoje. Na rozstanie się z piłką przydało by się kolejne Scudetto czym przybliżyli by się bardzo do zdobycia już kolejne 3 gwiadki. Oby i tak się stało

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ranieri: Nie zatrudnimy Cannavaro

Trener Juventusu Turyn Claudio Ranieri wykluczył możliwość zatrudnienia obrońcy Realu Madryt Fabio Cannavaro [fot].
33-letni reprezentant Włoch ma kontrakt ważny do 2008 roku, ale od dłuższego czasu spekulowano na temat jego powrotu do Turynu.

Ranieri szukał wcześniej środkowego obrońcy, ale teraz stwierdził, że jest zadowolony ze swoich defensorów i na pewno nie ściągnie do zespołu mistrza świata.

- Nasza obrona jest dobra. Nie zatrudnimy Cannavaro - powiedział Ranieri.

Cannavaro, który wcześniej deklarował lojalność wobec Realu, w ostatnim sezonie wystąpił w Primera Division w 32 spotkaniach.


Od dłuższego czasu się o tym mówiło, szczerze mówiąc myślałem że dojdzie do tego transferu ale się pomyliłem, zobaczymy jak obecna defensywa Juve zagra w lidze, według mnie powinno być całkiem nieźle.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium