SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314152

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Stroje fajne tylko ten znaczek Nike :/ :/ jak ja go nie cierpie i tylko dla tego nie kupie tej koszulki :/ czemu nie mamy innego sposnra ?? Adidas Puma cokolwiek :/ :/ ale mniejsza ze strojami wazne zeby sukcesy byly ktorych tak nbardzo potrzbujemy bo juz dawno nic nie wygralismy )

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
podobaja mi sie te żółte wstawki w domowym stroju

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Malpoludek co masz do znaczka, fajny jest

Co do strojów no to wyjazdowe do czegoś zobowiązują hehe złota koszulka mam nadzieję, że ten sezon będzie też złoty

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
świetne stroje BeeV w jakiej cenie stoi ta wyjazdowa koszulka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Narazie jeszcze się nie rozglądałem, nie wiem nawet czy już są w sprzedaży ale zapewne jeszcze nie

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
jak bedziesz wiedział to daj znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
dobre te żółte wstawki
ale i tak bym nie założył innej koszulki
klubowej niż United

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ja muszę mieć tą koszulke



W wywiadzie dla Corriere dello Sport napastnik Juventusu, Vincenzo Iaquinta (na zdjęciu) przyznał, że cieszy się z tego, że został w Juve i że jest już zmęczony pogłoskami o jego domniemanej wyprowadzce z Turynu.

Przebywający obecnie z resztą drużyny na zgrupowaniu w Pinzolo Iaquinta powiedział: "Jestem zadowolony z tego, że zostałem w Juve. Szczerze mówiąc przeszkadzało mi już to, że ciągle mówi się i pisze o mojej wyprowadzce stąd, zwłaszcza, że wydaje mi się, że dałem tu z siebie naprawdę sporo. Wszystkim, którzy pisali o moim transferze mogę powiedzieć, że zarząd klubu wyraźnie powiedział mi, że jest ze mnie zadowolony."

Patrząc w przód Iaquinta powiedział o nadchodzącym sezonie: "Już w zeszłym roku udowodniliśmy, że mamy najlepszy atak w lidze. W tym roku dołączył do nas Amauri, co sprawi, że będziemy jeszcze lepsi."

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Ja po prostu nie lubie firmy Nike, nie mam zadnego ciucha tej firmy i miec nie zamierzam, szkoda ze jest sponsorem Juve, Ale za to mam ksozulke reperezentacji Polski i Italii a takze koszulke Wisly, jak Juve zmieni sposnora na innego to wtedy takze i Juve a tak no niestety narazie brak. nie dam zarobic firmie Nike. Juve moglo by w koncu kupic tego Alonso bo narazie duzo gadaja i weicej zawodnikow sprzedali :/

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
ostatnio, się nie isteresuje ale mam pytanie kupuja kogoś?
Amauriego kupili to wiem, a kogoś jeszcze. Chodzi mi że są jakieś pogłoski kupienia kogoś lszego, bo tych piłkarzy co kupili to na ławke się nie nadaja. Juve mialo byc poterzne a tu co dupa, ludzie ja chce zeby ten zespol, byl potezny jak kiedys.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium