SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314138

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Beckham zdobył z MU wszystko co było do zdobycia, dlatego przeszedł do Madrytu w poszukiwaniu nowych wyzwań. W Madrycie nie poszło po jego myśli i przeprowadza sie do USA, za nowym życiem i dużą kasą ... nie pientnuje Go za to.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1921
rozumiem body i tez mam takie zdanie ale dlaczego USA? przeciez "tam nawet nie wiedza co to pilka nozna". troszke offtop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
jak już pisałem:
za nowym życiem i dużą kasą ...
USA = inne życie American life style

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3136
taki Shevchenko widać było jak na dłoni że nie pasuje do Chelsea a i tak poleciał za $ i nie wiem czym jeszcze i teraz kwiczy bo gwiazdeczka zagasła
Taaaa... a pomyślałeś o tym że gdyby został to miałby jeszcze więcej? Zapewne nie ale to już twoja sprawa

There can be only one. AC Milan

http://www.acmilan.com.pl/ -najlepsza Polska strona o Milanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Szewczenko tez osiągnął już wszystko z Milanem i szukał nowych wyzwań ... nie ma mowy o zdradzie.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
Forza Juve

od 1993roku Alex jest moim ulubionym pilkarzem na Swiecie i tak juz pozostanie

pozdrawiam fanow JUVE

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Trochę nowinek, może nie wszyscy słyszeli.

Buffon nie zagra w Interze

Bramkarz Juventusu Turyn Gianluigi Buffon zapowiedział, że nie przeniesie się po tym sezonie do Interu Mediolan.
Przyszłość 28-letniego reprezentanta Włoch to temat nieustannych spekulacji prasowych i piłkarz póki co nie złożył jasnej deklaracji.

Buffon podkreślił, że obecnie koncentruje się na grze w Juve, ale drużyna nie wróciła jeszcze do Serie A i dlatego nie podjął jeszcze decyzji czy zostanie na Stadio Delle Alpi.

- Nie sądzę by moja przyszłość była w Interze, obecnie moja przyszłość to Bianconero. Ostatnio było wiele spekulacje transferowych, ale chciałbym podkreślić, że nadal niczego nie wygraliśmy i nie wróciliśmy jeszcze do Serie A. Dlatego nie zamierzam teraz rzucać słów na wiatr, gdyż w tej sprawie nie mam niczego do powiedzenia - powiedział Buffon.


Mam nadzieję że pogra jeszcze w Juventusie, zapewne nikt nie chce żeby Buffon opuścił Turyn.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Moggi: Chciałem się zabić

Były dyrektor Juventusu Turyn Luciano Moggi przyznał, że chciał popełnić samobójstwo po aferze Calciopoli.
W wyniku afery Bianconeri zostali zdegradowani do Serie B i stracili dwa tytuły mistrzowskie, a Moggi został zawieszony na pięć lat.

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych działaczy we Włoszech ujawnił, że niemal skłoniło go to do odebrania sobie życia.

- Myślałem o tym, żeby się zabić, ale tylko wiara mnie przed tym powstrzymała - powiedział Moggi w trakcie programu Il Bivio.

Na ile to jest prawda to trudno powiedzieć, teraz nie ma co o tym myśleć tylko trzeba się skupić na tym by zatrzymać zawodników wywalczyć awans i zrobić jakieś dobre transfery.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Co dalej z Miccolim?

Napastnik Fabrizio Miccoli przyznał, że nie wie gdzie będzie grał w następnym sezonie.
27-letni piłkarz jest wypożyczony z Juventusu Tury do Benfiki Lizbona, ale gra mało i dlatego zaczął się zastanawiać nad odejściem.

Jednak zarząd portugalskiego klubu zapewnił, że chce go zatrzymać i dlatego Miccoli na razie nie analizuje ofert, które otrzymał.

- Szanuję ten klub, ponieważ chcieli mnie ściągnąć z Juventusu, ale nie jestem tutaj by zarabiać nie grając. Dlatego rozmawiałem z zarządzem - jeśli ktoś mnie nie lubi, to mogę odejść. Mam kontrakt z Juve ważny do 2010 roku i interesuje się mną parę klubów. Powiedziano mi, że jestem ważnym zawodnikiem i chcą bym został. Lubię grać w Lizbonie i mam nadzieję, że tutaj zostanę - powiedział Miccoli gazecie A Bola.

Wydaj mi się że w następnym sezonie Miccoli też będzie grał w barwach Benfiki, ciekawe czy portugalski klub będzie chciał kupić napsatnika Juve czy też "przedłużą" wypożyczenie.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Miccoliemu bardziej pasuje Portugalski styl gry


Szkoda, go,no ale lepiej dla niego,zeby grał w klubie gdzie jest mu dobrze

juve!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium