SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314137

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Trochę info:

Po ogłoszeniu zakończenia kariery w reprezentacji Francji David Trezeguet ostatecznie zdementował wszelkie pogłoski, które krążyły na temat jego rzekomej przeprowadzki do Barcrelony. Napastnik Juve powiedział też kilka słów na temat zbliżającego się nowego sezonu.

Przez długi czas media podawały informacje o tym, że Trezegol prawie na pewno opuści Juve na rzecz usilnie starającej się o niego Barcelony. "Klub nigdy nie poinformował o jakimkolwiek zainteresowaniu ze strony Barcelony ani mnie, ani mojego ojca, który jak wiecie troszczy się o moje interesy" - powiedział Trezeguet. "Jestem właśnie po wspaniałym miesiącu urlopu i czuję się w pełni gotowy na to, żeby rozpocząć nowy sezon z Juve, jak z resztą zawsze. Już prawie przez osiem lat każdego lata dziennikarze mówią i piszą, że mam stąd odejść, wymyślają różne historie na temat mojej przyszłości. Wiadomo, że dla niektórych piłkarzy taka Barcelona będzie wielkim motywatorem: w końcu to zespół, który trenuje Guardiola, który ma w składzie piłkarzy pokroju Messiego, Puyola czy innych. Ale mnie motywowało zawsze Juve, ponieważ jest tworzone przez mistrzów i z pewnością nie odstaje od Barcelony. Przecież walczymy o te same cele: mistrzostwo ligi i puchar Champions League."

Przed nowym sezonem skład Juventusu wzmocnił się - między innymi dzięki przeprowadzce Brazylijczyka Amauriego, nowego napastnika Bianconerich. Do tego wszyscy spodziewają się, że już niedługo powitają w Turynie nowego gracza drugiej linii. "Amauri to bardzo ważny piłkarz, bardzo dobrze radził sobie w Palermo i teraz ma szansę, żeby powtórzyć to w Juve" - stwierdził Trezeguet. "Ma dobre warunki fizyczne i jest świetny technicznie. Czy boję się o miejsce w pierwszym składzie? A czemu niby mam się bać? Pewnie kilka razy zagram ja, kilka razy zagra on, kilka razy zagramy razem. Jest nas czterech, wszyscy dobrzy, więc to od Ranieriego będzie zależeć to, kto wybiegnie na boisko."

Na koniec Francuz dodał jeszcze: "Wypatruję kolejnych wzmocnień, bo potrzebujemy klasowych piłkarzy, żeby móc faktycznie znów wygrywać. W zeszłym roku skończyliśmy ligę na trzecim miejscu, a żeby wypełnić lukę między nami a Interem i Romą, będziemy musieli się jeszcze bardziej wzmocnić - a to już zadanie dla kierownictwa naszego klubu. Musimy dążyć do zwycięstwa, ale jeśli będziemy grali z mentalnością, jaką mieliśmy w zeszłym roku kiedy wygraliśmy na San Siro, możemy osiągnąć naprawdę wiele i mieć z tego ogromną satysfakcję."

Naprawdę więcej takich piłkarzy jak David, świetne słowa brawo

------------------------------------------------------------------

Christian Poulsen (na zdjęciu) ostudził nastroje tych, którzy bardzo liczą na jego przeprowadzkę z Sewilli do Juventusu. Duńczyk nie zaprzeczył co prawda informacjom o zainteresowaniu Bianconerich jego osobą, ale z jego słów nie wynika, jakoby jego transfer do Juve był już tylko kwestią godzin.

Wczoraj prezydent Juventusu, Giovanni Cobolli Gigli, zasugerował zdaniem niektórych dziennikarzy, że Poulsen już niedługo założy koszulkę Juventusu, mówiąc, że "kibice pokochaliby wojownika w stylu Poulsena". Sam piłkarz jednak stwierdził: "W Sewilli jest mi dobrze. To, co wiem na temat zainteresowania Juventusu moją osobą to tylko tyle, ile wyczytałem z gazet. Nie ma w tym temacie nic konkretnego. Poza tym to są rzeczy, które trzeba załatwiać z moim agentem."

------------------------------------------------------------------

Kolejni chętni do pozyskania Tiago Mendesa. Tym razem swoje zainteresowanie sprowadzeniem Portugalczyka wyrazili szefowie Borussii Dortmund i Wolfsburga. O wszystkim poinformowali natomiast dziennikarze Tuttomercatoweb.

Dwa niemieckie kluby - Borussia Dortmund i Wolfsburg - chcą pozyskać Tiago. Wolfsburg zapuścił już wcześniej swoje sieci na włoskim rynku piłkarskim, sprowadzając dotychczas Barzagliego i Zaccardo. Portugalski pomocnik Juventusu może być tym następnym. Bianconeri chcieliby odzyskać jak największą część zainwestowanych w Tiago pieniędzy. Zeszłego lata wydali na niego 13 milionów euro.

------------------------------------------------------------------

Jak każda historia, ta również musi mieć jakiś swój koniec. Wczoraj wieczorem dziennikarze Daily Mirror zapewnili, że zgodnie z posiadanymi przez nich informacjami i wbrew temu, co mówiło się ostatnimi dniami, ostatecznie dojdzie do transferu Xabiego Alonso (na zdjęciu) do Juventusu.

W ostatnim wywiadzie Hiszpan, ku zaskoczeniu wielu, przyznał, że chce zostać w Anglii. Cała historia jego przeprowadzki do Turynu dłuży się niesamowicie, stąd też niektórzy przestali dawać szansę na powodzenie tej operacji. Daily Mirror poinformował jednak, że Juventus doszedł do porozumienia z Liverpoolem i w ciągu najbliższej doby transfer zostanie ostatecznie sfinalizowany a następnie ogłoszony przez zarząd Bianconerich.

------------------------------------------------------------------

Jak poinformowali dziennikarze La Gazzetta dello Sport, dzięki bardzo dobrej postawie w minionym sezonie Momo Sissoko (na zdjęciu) już niedługo ma otrzymać od szefostwa Juventusu propozycję przedłużenia kontraktu z turyńskim klubem.

Kiedy w styczniu tego roku Juventus kupował za 13 milionów euro kartę zawodniczą Malijczyka i organizował jego przeprowadzkę do Włoch, niektórzy fani Bianconerich głośno krytykowali to posunięcie. Niedługo jednak potrzeba było, żeby większość z tych osób zmieniła swoje zdanie na temat Sissoko. Piłkarz szybko stał sie sercem drugiej linii drużyny Ranieriego i był obsypywany z meczu na mecz praktycznie samymi pochwałami. 23-latek zagrał w 15 meczach Serie A, strzelił jedną bramkę i pomógł drużynie zakończyć rozgrywki na trzecim miejscu w tabeli, promowanym prawem do gry w eliminacjach Champions League.

Teraz włodarze Starej Damy chcą zaproponować Sissoko nowy kontrakt i nowe, lepsze warunki współpracy. Agent zawodnika, Jose Segui, ma pojawić się w Turynie jeszcze dzisiaj, żeby usiąść do rozmów z dyrekcją Juve i sfinalizować negocjacje.

Tymczasem znamy już oficjalne stanowisko sztabu medycznego Juventusu w temacie kontuzji Malijczyka. "Leczenie kontuzji piłkarza potrwa dwadzieścia dni. Sissoko doznał urazu mięśni, będzie jednak gotowy do pracy pod koniec zgrupowania w Pinzolo" - zapewniają lekarze Bianconerich.

http://pl.



Występ Momo w meczu przeciwko Napoli

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Angielscy dziennikarze poinformowali o tym, że Juventus zakończył starania o pozyskanie Xabiego Alonso (na zdjęciu). Powód? Brak porozumienia z Liverpoolem, co potwierdził sam Rafa Benitez. Do Turynu zawita najpewniej Christian Poulsen.Dziennikarze The Sun podali, że Włosi nie doszli ostatecznie do porozumienia z Anglikami w sprawie ostatecznej ceny karty zawodniczej Hiszpana. Potwierdził to sam Benitez, który powiedział ostatnio: "Sytuacja z Xabim Alonso w ogóle sie nie zmieniła. Juventus przedstawił nam ofertę, która po prostu nie jest w naszych oczach zbyt dobra, dlatego nadal czekamy. Naprawdę nie wiem, kiedy i jak to wszystko się skończy." Następnie dodał jeszcze: "Xabi chce zostać z nami, bo jest mu tutaj dobrze, wie też oczywiście, że Juventus to klub światowej klasy. Rozmawiałem z nim o tym, zna mój pogląd na całą tę sprawę. Będziemy próbować znaleźć dobre rozwiązanie - dla niego, dla nas i dla całego klubu."

W związku z powyższym, jak piszą dziennikarze La Gazzetta dello Sport, Bianconeri złożyli broń i skierowali starania w stronę Christiana Poulsena, zawodnika Sewilli. Bianconeri chcą zapłacić 8 milionów euro za jego przeprowadzkę do Turynu, choć w kontrakcie piłkarza zawarta jest klauzula odejścia w wysokości minimum 10 milionów. Samemu Poulsenowi płaciliby 3 miliony euro rocznie - piłkarz zgodził się dokładnie wczoraj na takie zarobki, mimo iż wcześniej oczekiwał pensji w wysokości 3,8 miliona rocznie. W ciągu najbliższych 48 godzin ma się wyjaśnić wszystko w temacie transferu Poulsena do Juventusu.

No więc na Xabiego już raczej niema co liczyć, ciekawe jak się potoczy sprawa z Poulsenem

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2008-07-11 11:25:56

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Poulsen dobry jest, ale w osatnim sezonie nie pokazla nic nadzwyczjanego

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No Xabi byłby lepszym transferem niż Poulsem ale przed przejściem Momo mówiono, że ten transfer był niepotrzebny a okazało się inaczej fajnie gdyby ten transfer też się sprawdził ale ogólnie Juve brakuje takiego spektakularnego transferu i nie zanaosi się na takowy w tym sezonie a szkoda

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
no wlasnie, juventus mial zostac wzmocniony klasowym zawodnikiem a tu dupa blada. Szkoda, bez urazy dla nich, ale z tym sjkładem nie za bardzo mają szanse w lidze mistrzów z najlepszymi zespołami inter,liverpool,chelsea,manchester. chociaż juve, ptrafi czasmi zaskoczy, głównie gdy mają dobry dzień.
Jeden z lepszych meczy jakie ogladałęm to mecz juve-milan w tym sezonie za***isty meczyk, ładnie grali.


Juventus <==={FOREVER}===>

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-07-11 11:42:39

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No Juventus może zaskoczyć, w ostatnim sezonei przecież pokonali wszystkie czołowe zespoły a tracili punkty na outsiderach typu Catania.

Co do najlepszego meczu to bm wybierał między tym:

http://pl.



A tym:

http://pl.



Zdecydowanie najlepsze pojedynki

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2008-07-11 11:50:45

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Juve milna 3:2 jeden z najlepszych meczy jakie kiedykolwiek oglądałem w włoskiej lidze.

No właśnei to mnie w juventusie denerwóje wygrywaja z dobrymi, przegrywaja z ciotami.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Z Interem też nie był taki zły ten mecz a ten przeciwko Milanowi jak ja się cieszyłęm jak oni wyrównali na 2:2 a później jak strzelili na 3:2 to nie mówie co się działo Z Interem było podobnie ale nerwówka do samego końca.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
heh rozmiem Cię

Mam nadzieje że w tym sezonie juve pokaze na co go stac i nie przegra żadnego meczu

Lepiej niech wezmą sie za serie A, a lige mistrzów grają lajtowo i tak nie wygraja, chociaż jezeli by wygarli, byłbym mile zaskoczony

Mi w meczu milan-juve 2:3
najbardziej camorenesi zaimponowal tak gral ze az milo

EDIT:camoranesi



Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-07-11 12:03:51

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ja najbardziej się ciesze że po tak długim czasie Juve wraca do LM i wreszcie w tv będzie ich można zobaczyć, chociaż w zeszłym sezonie chyba 2 czy 3 mecze były pokazywane a tak to reszte oglądałem na necie. Opóściłem chyba tylko na cały sezon 3 lub 4 mecze bo nei mogłem oglądać.

Ja jestem ciekaw jak zagra Amauri, jak się zacznie sezon to też będzie trzeba kupić tą złotą koszulke

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium