SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Juventus Turyn

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 314202

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kuszczak akurat sam sobie winien troche

co do Pogby to nie dosczytalem ze nie moze trenowac myslalem ze chodzi o brak wystepow czy to w 1 druzynie czy rezerw i to jak najbardziej sluszne
ale treningi ? tez dla mnie to troche niepowazne , bo rzeczywiscie jakby na zlosc czlowiekowi robic

ja mimo wszystko mam nadzieje dalej ze zostanie on w MU bo widac ze chlopak ma ogromny talent i szkoda go stracic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 96
Najlepszą opcją dla MU byloby wypozyczenie bo to przeciez darmowe doswiadczenie dla zawodnika. Mam nadzieje jednak ze Juve zdobedzie Pogbe i rozwinie się on grając tam.

Od każdego dna można się odbić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Pogba podobno zostaje w United. Ostatnio nawet Ferguson zaczął go wpuszczać na boisko.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No zobaczymy, teraz się szykują Derby Italii wiec bedzie fajnie popatrzec jak Juve demoluje Inter

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 96
ja obstawiam 2:0 dla juve oczywiscie. Zobaczymy. Dzisiaj przez pomylke pani wbila mi na kupon mecz ligi chorwackiej ale na szczescie juz postawilem jeszcze na Juve. Co do tego feralnego kuponu to mam nadzieje ze teraz druzyna na ktora padlo a ktorej nie znam w ogole wygra :p BeeV - milo jest patrzec jak Inter oddala sie od gry w europejskich potyczkach :P Mam nadzieje ze Milan troche sie potknie - mysle ze za wszelka cene beda chcieli wygrac LM i wtedy oddalimy sie od nich na kilka punktow.

Od każdego dna można się odbić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608



Cheerlederki Juve przed sklepem Milanu

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Nom całkiem fajne hehe. Dziś w derbach Juve wygrało 2:0 z Interem ale mecz fajny

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
fantastyczny wystep Caceresa szkoda ze w Barcelonie mu sie nie powiodlo

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 96
Ciesze sie ze moj typ sie sprawdzil :)

Od każdego dna można się odbić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Po dzisiejszej wygranej Juve wskakuje na fotel lidera i oby tak zostało już do końca

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlepki klubowe

Następny temat

KTÓRY ZESPÓŁ BĘDZIE MISTRZEM POLSKI ???

WHEY premium