SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KRATA NA lato 2021 wg 6ripley

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2710 Napisanych postów 3771 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222826
ojan
Załapałem się wiekowo na obejrzenie filmiku

Żeby przypadkiem ktoś spoza działu 35+ nie podglądał
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2710 Napisanych postów 3771 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222826
Dobra, teraz już z górki, ciśniemy.
Wczoraj paintball i grill, komary się mną nażarły bardziej niż ja karkówką ale dzisiaj od sąsiadki przyniosłam coś fajnego!


...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
W sensie suple czy kota ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2710 Napisanych postów 3771 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222826
Kotów nie muszę od sąsiadek znosić, jak któraś ma to same przychodzą .

Dotarłam dzisiaj na trening .

Moje:
4 rundy12kg
A1. Podciąganie nachwytem
5/5/4/4
A2. Pompki na poręczach
5

3 rundy
B1. Wiosłowanie hantlem z rotacją 17,5kg
8
B2. Pompki diamentowe
8

3 rundy
C1. HSPU z deficytem 15kg pod rękami, z martwego punktu
4
C2. Swing boczny 24kg
15

Z grupą:

Rozgrzewka
3 rundy
Podciąganie łopatkowe x10
Pike press x5
Wykroki z przeskokiem x12

Siła
5 serii 2 minuty przerwy
Power clean & jerk @85-95%
75/75/80/80/80kg

Kondycja
Na czas maks 20 minut, 16kg kettlebell
30 snatchy kettlem
40 podciągnięć
50 swingów nad głowę kettlem
60 brzuszków
70 padnij-powstań
około 11 minut



Górę mam całą pospinaną i poDOMSowaną, jestem trochę w szoku że tak to czuję, pewnie przez treningi z grupą które ostro ciorają. Czułam to dość mocno na podciąganiu i pompkach, ale te drugie przynajmniej nieco mnie rozciągnęły . Dzisiaj wrzuciłam też nieco rotacji żeby kręgosłup się nie zastał.
Trening z grupą super, sztanga bardzo dobrze poszła, na kondycji miałam fankę która kończyła każdy ruch równo ze mną więc przed padnij powstań zaproponowałam żeby zrobić równo razem do końca ale jak zaczęłam głośno liczyć to się rozjechało .
Potem jeszcze coś robiłyśmy z koleżanką na core ale chyba wyszło więcej leżenia i gadania więc nie wrzucam .


Miłego weekendu!
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5485 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43662
6ripley
Dobra, teraz już z górki, ciśniemy.
Wczoraj paintball i grill, komary się mną nażarły bardziej niż ja karkówką ale dzisiaj od sąsiadki przyniosłam coś fajnego!





Beta dobra jest też ja mam
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14522 Napisanych postów 21784 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619839
Paatik zgadzam się, że jest słodkie ale przez to fajne do koktajlu z owoców i warzyw. A kokos jest pyszny Ja właśnie te słodkie białka lubię do koktajlu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2710 Napisanych postów 3771 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222826
Szczerze to ja akurat coś innego z supli wybrałam (już nawet nie pamiętam co ale na pewno nie białko, chyba jakaś kreatyna ) więc to była trochę niespodzianka ale na pewno miła bo białko zawsze przyjmę .
Dostalam smak wanilia-gruszka i mimo faktu, że za owocowymi nie przepadam to to mi podeszło i jest fajne na taką ciepłą pogodę do owsianki. No i dla mnie jest mało słodkie, na pewno sporo mniej niż firmowe forumowe które zazwyczaj jem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2710 Napisanych postów 3771 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222826
Rano pospane, trening, teraz czill i meczyk siatkówki będzie oglądany .

Moje:
4 rundy
A1. Podciąganie szerokim nachwytem 7
A2. Pompki na kółkach
10

3 rundy
B1. Kipping HSPU z deficytem 2x15kg pod każdą ręką
6
B2. Wskoki na 70cm skrzynię
6

Grupa:
Kondycja
Na czas maks 30 minut 16kg kettlebell
50 swingów nad głowę
20m wyroków z kettlem nad głową
50 goblet squatów
20m wyroków z kettlem nad głową
50 clean&jerków
20m wyroków z kettlem nad głową
50 thrusterów
20m wyroków z kettlem nad głową
50 rwań
20m wyroków z kettlem nad głową
50 clusterów
20 minut

Moje:
3 rundy
C1. Wyciskanie hantli 2x30kg
6/6/4
C2. Wiosłowanie kettlem leżąc na GHD 28kg
5/5

3 rundy
D1. Unoszenie nóg do drążka 10
D2. Unoszenie nóg w siadzie prostym 20
D3. Unoszenie nogi w siadzie rozkrocznym 10/10
D4. Frogstand na prostych rękach max


Jeszcze trochę góra obolała, kondycja znowu barki zajechała . Nie ma co za dużo pisać bo ostatnio mało kombinowania już tylko podstawy.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5485 Napisanych postów 8300 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43662
Zapraszam na Gniew

1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z przytyciem

Następny temat

KRATA NA lato 2021 wg Kerad37

electro
Polecane artykuły