SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA lato 2021 wg 6ripley

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6530 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
bleee, ale cała reszta pysznie wygląda

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dobra, ja skończyłam ładowanie fatem na dziś, prezentuje się to dość hardkorowo ale co będę ściemniać. Najadła się chociaż .
Wrzucam listę dla Paatik, w tym było jeszcze jedno kakao z mlekiem i śmietaną 30%.








Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2021-06-28 19:16:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6530 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
Pięknie Ci poszło

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627846
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Jak pies - dopóki nie zobaczę dna to jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6530 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
Chciałbym mieć tak czasem, ja muszę cudować żeby solidną objętość posiłków zmieścić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131247
Paatik
Kurczę - ta Ripley to ma miskę!!!!!
Ja też - nic nie zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Hej,

Nawet nie wiem, gdzie uciekły mi tak szybko trzy miesiące z Wami . Szczerze to mi jednak przykro że już koniec. Kiedyś obawiałam się, że w połowie dam sobie spokój i będzie mi głupio, teraz było trochę podobnie ale zero presji i bardzo fajna atmosfera wsparcia pozwoliła mi na odsłonięcie jakiejś tam kraty po raz pierwszy w życiu. Pamiętam obrazy rezonansu po kontuzji, było tam zdjęcie gdzie mogłam zobaczyć jak te mięśnie u mnie w ogóle wyglądają i pomyślałam że fajnie by było je kiedyś ujrzeć na żywo ale nie spodziewałam się że to się kiedykolwiek stanie, nie mówiąc już o tym że nawet nie minął rok i już coś widać.
Dzięki Wam poznałam trochę innych podejść do redukcji, sportu, życia , gdyby nie KNL nie pobiegłabym Runmageddonu (dzięki Viki), nie dowiedziałabym się, że są takie rzeczy jak wyciskanie wielokrotne (pozdro Goldberg i wycwiel), że kulturyści bywają niesamowicie sprawni i żadnego wyzwania się nie boją (szacun Panie Janie) że Shiba ino to nie jedyna fajna ruda rasa psów (dzięki Paatik) - dziękuję za wszystkie komentarze, miłe słowa i dyskusje w dzienniku, Wasz wkład jest nieoceniony .
Dziękuję także wszystkim podglądającym z ukrycia, szacunującym i nie - mam nadzieję, że może ten dziennik w jakiejś małej części pozwoli Wam w osiągnięciu Waszych celów sportowych.

Wrzucam fotę końcową i porównawcze, które nie są do końca równo ułożone i wyskalowane ale dają jakiś ogólny pogląd.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80267
No gratuluje. Forma żyleta


Zmieniony przez - Qitr w dniu 2021-06-29 08:59:10
1

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z przytyciem

Następny temat

KRATA NA lato 2021 wg Kerad37

WHEY premium