SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA lato 2021 wg 6ripley

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131140
drazekm
Witam będę obserwował szczególnie interesują mnie Twoje podciągnięcia i MU masz kanał na YT ?
No, no!
Zapowiada się na jeden z poczytniejszych tematów tegorocznej KRATY!
(Co mi sprawia frajdę.)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
@FighterX, dzięki!

@Paatik - dziękuję, akurat mam "urok" klocka crossfatowego, ale przynajmniej w ciemnym zaułku mnie nikt nie zaczepi ale są też dziewczyny chodzące na zajęcia i mają naprawdę super sylwetki, także co komu się wylosowało w genach to ma i z tym pracuje

@drazekm - Hej, takiego influenserskiego kanału nie mam ale czasami nagrywam filmiki na kwalifikacje do zawodów. Te muscle-upy nie są tak ładne jak kalisteniczne, do ich nauki chciałabym jeszcze dobudować siłę i w następnej kolejności wplatać podciąganie dynamiczne.
Ten element akurat jest dla mnie bardzo fajny pod eksplozywność bioder i synchronizację, od kiedy nie mogę robić eksplozywnych ruchów ze sztangą. Podrzucam nagranie sprzed dwóch lat, gdzie jeszcze aktywnie startowałam w zawodach, tutaj widać jak to wygląda na zmęczeniu:


Podciąganie aktualne nagram dla Was w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No to konkurs niejako " wymusi " założenie swojego kanału na YT
Chciałbym się nauczyć takich crossfitowych, ale jakoś zawsze na treningu szkoda mi czasu i robię siłowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
drazekm
No to konkurs niejako " wymusi " założenie swojego kanału na YT
Chciałbym się nauczyć takich crossfitowych, ale jakoś zawsze na treningu szkoda mi czasu i robię siłowe :)

Mam podobnie z siłowymi, chociaż tutaj akurat pewnych rzeczy nie przeskoczę z dnia na dzień więc robiąc bazę wplatam sobie takie. Dynamiczne wymagają "tylko" zaskoczenia innego wzorca, chociaż to też każdemu w różnym czasie przychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Ja tam skromny wyciskacz jestem ale temat będę obserwował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396



Jak tak patrzę na Twoje wykonanie to wydaje mi się że kolejnym etapem były by próby z kippingiem nogami , a w moim przypadku kippingowe potrafię więc tylko (a może aż bo to może okazać się trudne ) dodać tylko balans ciałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Fighter, nooo, u góry szerokie, po środku węższe a na dole znowu szerokie .
W czwartek dostałam pół-pozwolenie na próbę wprowadzenia skakania do treningu ale więcej nie chciałam żebrać . Boleć nie bolą, czuję tylko dyskomfort w okolicach pośladka, prostownika i czasami dwójki, odczucie takie a'la obcy albo ostry cień mgły ale moment pojawienia się tego zależy od zupełnie niczego .

Wycwiel zapraszam, ja od czasu do czasu bardzo lubię sobie powyciskać .

Drazekm, myślę że po kilku treningach z wprawkami do ruchu nie miałbyś najmniejszego problemu z wykonaniem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020311
Podejrzewam, że powoli je wzmocnisz na tyle, że będą silniejsze niż wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
FighterX
Podejrzewam, że powoli je wzmocnisz na tyle, że będą silniejsze niż wcześniej.

Na prostowniki muszę coś znaleźć, otwiera się nowa placówka dla kadrowiczów od kwietnia więc może wyczaję tam maszynę do reverse hyper.
Robię dużo ćwiczeń na stabilizację, większość na poprzeczne brzucha i w tym obszarze już czuję różnicę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z przytyciem

Następny temat

KRATA NA lato 2021 wg Kerad37

WHEY premium