SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z przytyciem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 117
Cześć, mam 34 lata i jestem bardzo drobnej postury ciała co bardzo mi w życiu przeszkadza. Próbuję nabrać kilka kilo, lecz bez skutecznie.
Poniżej podaję wymiary i zdjęcia
Wzrost 174 cm
Waga 60-62 kg
Łydka - 33,5 cm
Udo - 47 cm
Pas - 80 cm
Klata - 92 cm
Bic - 27,5 cm
Przedramię - 27 cm
Ostatnie dwa miesiące korzystałem z diety pudełkowej 3000 i 3500 kcl, lecz raz ten apetyt jest a raz mógłbym nic nie jeść i ciężko mi się zmusić. Praca fizyczna, nie ćwiczę na siłowni.
Poradzi mi ktoś jakiś wspomagacz na zwiększenie apetytu i nabraniu masy ciała
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zacznij od opisania jak się odżywiasz i jak trenujesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Jak miałeś dietę pudełkową to zjadałeś wszystkie posiłki codziennie z niej? I przez 2 miesiące nic a nic wzrostu wagi?

Po łapie widać że coś siedzi, taka sylwetka robola, po prostu masy brakuje.

Jak śpisz i w jakich godzinach? Zarwane nocki nie sprzyjają apetytowi.

Spróbuj ładować w siebie kompleksy z witaminą B12, pomaga na apetyt.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Trochę chyba to pytanie źle sformułowałeś- przytyć to oznacza nabrać tłuszczu,by zwiekszyć swoja sylwetkę jak leci.

Jeżeli naprawdę chcesz coś zmienić -trening siłowy jest nieodzowny-wtedy zwiekszasz swoje mieśnie,poprawiasz newralgiczne rejony ciała,które sprzyjają masywnej i muskularnej budowie a nie zwykłej otyłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 117
Pracuje tydzień na rano 5/6-15 i tydzień na popołudnia 15-23.30/00.30 i tak na zmianę. Na rano jak idę mam apetyt ale na popołudnia zjem tylko jeden góra dwa posiłki na dobę. Na zdjęciach to może i jakoś wygląda ale w porównaniu z innymi jestem za szczupły a najgorzej irytują mnie bardzo chude ręce (Przedramię). Chciałbym nabrać z 10kg wagi








Zmieniony przez - Zuperek w dniu 2021-03-21 19:12:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 13 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 564
Też zależy od Genetyki jednym idzie łatwiej innym trudniej ale przede wszystkim jeśli ciężko ci przytyć zacznij brać Gainer i możesz do tego dorzucić Białko musisz jeść regularnie i po wyżej swojego zapotrzebowania kalorycznego jeśli nie masz czasu aby ćwiczyć na siłowni od czasu do czasu poświęć z godzinkę na trening który możesz zrobić w domu typu pompki brzuszki i tym podobne.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ilością jedzenia nadajesz swojemu ciału kierunek, a treningiem dajesz bodziec. U osób niepredysponowanych musi wszystko być dopięte. Zaczynałem z gorszego stanu, ale to było niemal 22 lata temu. Walcz i idź po swoje!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 798 Napisanych postów 300 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2501
Skoro miałeś już dietę pudełkową było jeść nawet na siłę, brakuje Ci samozaparcia w sobie, musisz być konsekwentny, nie odpuszczać, wylicz dokładnie zapotrzebowanie dziennie, licz kcal jak trzeba a waga pójdzie do przodu


Zmieniony przez - dzk1992 w dniu 2021-03-21 21:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
Zuperek - waga ciała nie rośnie bo jednak za mało kalorii spożywasz. Praca fizyczna nie jedno ma imię - trudno czytając ocenić ile kalorii Cię ona kosztuje. Po takich zdjęciach rąk trudno wyrokować o całym wyglądzie a waga ciała jest w granicach normy.
Mądrzy mówią zażyj gainer aby zwiększyć podaż kalorii (bo z niczego nie ma nic - z czegoś organizm ma zbudować tę wyższą masę!).
Moja recepta jest prosta : więcej słodyczy i bez problemów nadrobisz deficyt kalorii. Możesz je podjadać w czasie pracy. Sam w długą trasę samochodem zabierałem torebkę cukierków (zawsze je miałem pod ręką) i bardzo szybko moja waga rosła (chociaż nie było to moim zamiarem ).
Dołożenie pompek, podciągnięć na drążku, pistoletów pomoże w nabraniu masy mięśniowej i być może (przy Twojej determinacji) zwiększysz wagę o te wymarzone 10 kg.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-03-22 08:23:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Aktualnie jakby to swmiezznie nie brzmiało mam podobny problem przez co waga nie idzie do góry a kilka kg bardzo by się przydało . Zazwyczaj jednak jeśli z czystej michy nie da rady uzupełnić to mam swoje patentu u mnie np kabanosy , potem śmietaną 30, orzeszki różne dosyć łatwo wchodzą , dalej słodycze , spokojnie nawet kulturystyczne trenując okoloteningowo można wrzucić .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA lato 2021 wg tatuncia

Następny temat

KRATA NA lato 2021 wg 6ripley

WHEY premium