SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ogromny problem z przytyciem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Mam 18 lat waze niecale 50 kg przy 173cm wzrostu. czuje sie kropnie. jak na moj wzrost jestem za szczupla. Jem bardzo duzo przede wszystkim bialko, kupilam sobie awet odzywki gainer a potem mass xxl i zaczelam chodzic a silownie chodze juz 10 mies i nie ma efektow. ie moge nabrac masy nawet kilograma jedynie lekko zarysowaly mi sie miesnie co zrobic zeby byc pewym ze przytyje??jest na to jakis sposob?? juz powoli trace checi do dzialania jak nie widze jakichkolwiek rezultatow... moze ktos pomoc????;/;/;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
przedstaw swoj jadlospis,zobaczymy czy duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
tak jak kolega wyzej.ale duzo ilosc wegli bym spozywał na twoim miejscu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
jajka ser twarog makaron prawie caly dzien chodze i jem, rano sniadanie w szkole kanapki jogurt potem obiad i kolacja miedzy tymi posilkami jeszcze dojadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
policz zapotrzebowanie kcal uluz 4-5 posilkow i sie tgo trzymaj
brak tluszczy rzuca sie w oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
no i oczywiscie odzywki rozniez spozywam miedzy posilkami takze dodatkowo uzupelniaja moja diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
diete tez mialam juz ulozona tzn teraz w mojej odpowiedzi zabraklo kilku skladnikow ie wymieilam nie mniej jednak mialam juz diete i rozniez nie pomogla ulozyl mi ja dietetyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Jak spozywalam gainera i chodzilam na silownie byl to okres nieco chlodniejszy minimalnie przybylo i tluszczyku ale tylko w okolicach brzucha a przeciez mi nie chodzi o sam tluszcz tylko miesnie, nie rozumiem jak mozna chodzic na silownie i nie miec zadnych efektow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tasiemiec może, albo coś w tym stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
albo zła dieta, nie chodź do dietetyków tylko pytaj na SFD, tutaj podpowiedzą ci z własnego doświadczenia, a nie z wyuczonych schematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1592
Na bank zła dieta, dietetyk pewnie ją ułożył jak dla przeciętnej dziewczyny z nastawieniem na utrzymanie wagi, jak podliczysz to wyjdzie pewnie z półtora tysiąca kcal, a potrzebujesz pewnie z dwa i pół.
Też jestem chudy, też mi się wydawało zawsze, że dużo jem, dopiero jak wyliczyłem zapotrzebowanie energetyczne i dorzuciłem 500 kcal to się okazało, że największym problemem dla mnie jest nie trening, a pochłonięcie takiej ilości żarcia.
Gdyby Ci tylko mięśnie nie rosły to by można było się nad czymś zastanawiać,ale jak Ci się nawet tkanka tłuszczowa nie odkłada to IMHO odpowiedź jest jedna: trzymaj michę :):)
Policz zapotrzebowanie na kalorie, dodaj pareset kcal żeby rosnąć, rozpisz sobie przykładową dietę i wtedy stwierdzisz "kurde, dużo tego wyszło". Jak nie będzie rezultatu po miesiącu, dorzucisz jeszcze trochę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powiekszenie masy muskularnej

Następny temat

Utrata zbędnych kg

WHEY premium