SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA lato 2021 wg 6ripley

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Jak wystawiałam do pracy o 5 to mimo że kładłam się wcześniej spać i czasen zaliczyłam drzemkę po pracy to i tak zawsze wstawałam niewyspana nie moja pora. Po 6 już jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
6ripley
rion10
No to jak się kładziesz o 21 to masz te 7-8 godzin spania czyli jest ok, ale o po 4 jak bym miał wstać to miałbym ciężko

No ale ja idę spać po 23 zanim dzieciaki się ogarnie, a tylko jak dzieci śpią to się ma czas dla siebie
Ale z reguły mam te 6-8 godzin snu. Jednak jak śpię mniej to 1-2 dni czuję mega power, ale już później przychodzi zniżka i muszę nieco odespać.


W teorii tak, ale raz że zasnąć rzadko kiedy uda się z automatu, dwa to często się obudzę w nocy i 10 minut się zastanawiam czy na pewno mi się chce wstawać na siku , czasami wybudzam się o 4 i już nie mogę zasnąć mimo zmęczenia bo się stresuję że i tak zaraz budzik. No i wychodzi wtedy zwykle bliżej 6.
Ale i tak mam luksus bo jedyne co mi może przeszkodzić to jak koty uznają że 3 nad ranem to środek dnia i czas przekopać CAŁY żwirek w kuwecie to może stara wstanie i coś do michy włoży . Z dziećmi to już inna historia.


Rip jesteśmy pewnie na innym etapie życiowym więc zapewne mamy inny rytm dnia. Ale ten stały rytm jest potrzebny, mój standardowy czas powiedzmy kładzenia się do łózka to jest 22-23 na siku nie wstaję w nocy nigdy, ale czasem jak mam więcej stresu np w pracy to albo zasnąć nie mogę i zasypiam ok 2 albo się przebudzę w nocy i zasnąć nie mogę bo natłok myśli jest. Ale ta pora koło 22-23 to już czuję najczęściej zmęczenie więc jednak ta regularność jest
Ważne, że masz odpowiednią ilość snu i czujesz się wypoczęta.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Faktycznie, grunt to mieć swój rytm dobowy i się go trzymać, chociaż życie zazwyczaj weryfikuje.

Dzisiaj:

5 rund
A1. Podciąganie nachwytem
6xcc/5x2,5/5x5/4x7,5/3x10kg
A2. Pompki na kółkach
6xcc/5x2,5/5x5/4x7,5/3x10kg

3 rundy
B1. Pompki w staniu na głowie na poziomie zero
po 4
B2. Pistolsy do 3 abmat
po 5

3 rundy
C1. Floor press 30kg hantle
6
śmieszny filmik, uwaga brzydkie słowa




C2. Wiosło hantlem 32,5kg
po 6


Kondycja
10-9-8-7-6-5-4-3-2-1
Burpee
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 na rękę
Kettlebell thruster + snatch 16kg


Spoko trening, podciąganie nawet-nawet ale muszę sporo dorzucić żeby dobry wynik w TopTeam wrzucić. W pompkach na głowie fajny progres, w końcu poziom zero czyli głowa równo z rękami i wchodzi nawet kilka powtórzeń. Pistolsy to rzeźbienie w g***** jak zawsze, no ale każdy dźwiga swój krzyż.
Trochę dzisiaj większe hantelki, znajomi się przestraszyli i nie mogłam się dobrze spiąć bo mnie rozśmieszali, co serię inna para podawała i każdy coś swojego walnął . Kondycja myślałam że będzie trochę łatwiejsza. Na kettlach stóp starałam się wcale nie ruszać i w każdej rundzie zrobić komplet bez odkładania kuli na ziemię, udało się ale lekkie to nie było.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Każda hantla po 30kg ... szacun
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Ładne te hantelki Skąd Ty masz tyle siły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Viki
Ładne te hantelki Skąd Ty masz tyle siły?

Zależy kogo posłuchać, na filmiku są dwie teorie, według koleżanki wpadłam do kociołka Panoramixa, według kolegi "naqrwiam węgorza w szatni" .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130944
6ripley
Viki
Ładne te hantelki Skąd Ty masz tyle siły?
Zależy kogo posłuchać, na filmiku są dwie teorie, według koleżanki wpadłam do kociołka Panoramixa, według kolegi "naqrwiam węgorza w szatni" .
Ciekawa (i tajemnicza) wypowiedź kolegi.
A ja też chciałbym więcej siły!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Floor press moje ulubione cwiczenie
Sila ogromna !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z przytyciem

Następny temat

KRATA NA lato 2021 wg Kerad37

WHEY premium