SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA lato 2021 wg 6ripley

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
A jak długie przerwy między seriami w tych akcesoriach?
(20 powtórzeń na skośnej - w zależności od skosu - daje popalić i można nawet doznać pieczenia mięśni brzucha przy odpowiednim zwijaniu tułowia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Panie Janie, innego systemu niż superserie nie uznaję , robiłam więc trzy ćwiczenia jedno po drugim, po nich w ramach przerwy ćwiczenie rehabilitacyjne na pośladki i jechałam kolejną rundkę .
Ławki testowałam dwie, na jednej faktycznie było czuć górę brzucha bardziej więc na niej będę robić następnym razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Super serie to ćwiczenia na grupy antagonistyczne wykonywane bez odpoczynku.
Wykonałaś więc serie łączone na brzuch - jak widać z Twojego opisu - masz go zatem i silny i wytrzymały!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
ojan
Super serie to ćwiczenia na grupy antagonistyczne wykonywane bez odpoczynku.
Wykonałaś więc serie łączone na brzuch - jak widać z Twojego opisu - masz go zatem i silny i wytrzymały!


O, faktycznie - dziękuję za poprawienie, zapamiętam czym się różnią i będę już wpisywać poprawnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
6ripley
Tak, jest całodobowa . Kolega jest z grupy porannej, która startowała o 6 więc też przyzwyczajony - poza tym chyba ma dość blisko, więc mniej czasu traci na dojazdy. Ja mimo wszystko w boxie czuję się jak w domu, ale niestety coś za coś - aktualnie trzeba się dostosować do godzin zajęć oraz robić treningi z grupą albo trenować w innym miejscu, które nie ma już tego klimatu i swobody ale jest dostępne.
Pozostaje chyba tylko otworzyć własny box, ale czasy lekko ujmując niezbyt sprzyjające .

Jak Ktoś mądry stwierdził:
Marzenia są po to aby je realizować !

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80246
Teraz są idealny czasy żeby otwierać kameralne studia treningowe
1

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
To może tak, ale ja nie chcę kameralnego, ja chcę ogromny obiekt, dużo sprzętu, żeby każdy mógł zrobić swobodnie co chce, czy to solo czy w grupie. To już spore przedsięwzięcie.

Dzisiaj miało być wolne ale wpadł grupowy, zaszalałam, fizjo mnie zabije pinami jak się dowie .

5 rund na czas: max 30 minut
30 brzuszków z abmatą pod plecami
3 clean& jerki 55kg
12cal airbike
3 clean& jerki 55kg
praca:odpoczynek 1:1

Wyrobiłam się w założonym oknie, zajęło mi to 24:54. Po brzuszkach przy podejściu do sztangi trochę się kręciło w głowie , airbike był ciężki ale starałam się trzymać mocne tempo. W pierwszej rundzie spróbowałam sprinciku ale potem zawiesiłam się przy sztandze więc w kolejnych po prostu stabilne okolice 400W - poprawił mi się rowerek kiedy go sporo robię, niestety teraz więcej będzie pewnie spinningowego kiedy nie można trenować solo w boxie.
A, clean& jerki robiłam na wysoko co nie uchroniło mnie przed syndromem nóg z waty .


Pozdrawiam, byle do piąteczku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Ćwiczysz codziennie? Mi by ręce odpadły po takich treningach kilka dni pod rząd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Fighter za stara jestem na to jak nie robię przerw w ćwiczeniach na górę to zaraz jakieś kontuzję barków lub łap wychodzą, wszystko przeciążeniowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z przytyciem

Następny temat

KRATA NA lato 2021 wg Kerad37

WHEY premium