SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Konsultacja techniki wykonania ćwiczeń

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 3413 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37245
Masz zerowe napiecie. Nieczynny najszerszy plecow, brak retrakcji lopatek, nie masz napiecia w brzuchu i oddechu. Nie jestes w stanie utrzymac miednicy neutralnie. Prostownikiem biodra jest posladek, ktory tez slabo pracuje. Nie wbijasz stop w podloge. Nie mysl, ze masz ciagnac zlom w gore tylko, ze odpychasz glebe nogami jak w leg pressie. Filmy sa zle nagrane.
1
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4318 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
Jak wyzej, brakuje spiecia wlasniwie wszystkiego

Dodalabym tylko, ze te buty sie nie nadaja do ciagow
W pozycji startowej za nisko schodzisz tylkiem
I przy 55kg widac zly oddech, nie wypuszczaj powietrza u gory
Zanim podniesiesz wez jak najwiecej powoetrze do brzucha
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 303 Napisanych postów 1184 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 92445
Filmy zle nagrane bo mialy byc tylko dla mnie , ale jak je zobaczylam to sie sama przerazilam. Niemniej bardzo dziekuje za odpowiedzi. Wszystko przemyślę i opracuje plan działania. Jak to dobrze ze sie z wami skonsultowałam.. Apropo rok temu ćw z trenerem i było ok wiec nie wiem dlaczego teraz nie wychodzi. Tetri ,Bziu ja te wszystkie zasady niby znam i probuje stosować ale jak widac nic to nie pomogło. W przyszlym tyg przygotuje sie lepiej i nagram odpowiednio. Dziekuję
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 3413 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37245
Poprosimy 45stopni z przodu. Zdejmij ten obuw i dawaj w skarpetach byle sie nie slizgaly. Zmiazdz sztange w dloniach, wyciagnij luz ze sztangi, szyja neutralnie, wdech w przepone i odpychaj sie nogami od gleby. Maly ciezar zebys kontrolowala a nie ona Ciebie:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

insulinooporność a zbilansowana dieta

Następny temat

Pojedyncze pytania - TRENING

electro
Polecane artykuły