SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konsultacja ułożonego planu treningowego + kaloryki :)

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 1445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: niyans
WIEK: 21
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: ten nieprzerwany,nowiutki to niecałe 3 miesiące

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************
Zgubilam centryment wiecej wymiarow dodam jak tylko znajde !

WAGA CIAŁA: 55
WZROST: 158
OBWÓD RAMIENIA:
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER: 88
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 78
OBWÓD TALI : 68
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?

Przede wszystkim jędrne, wyrzeźbione ciało . Figury typu bikini fitness są moim marzeniem ale wiem ,że długa droga przede mną.
Poza tym samozadowolenie . Uwielbiam sport niestety przez około rok nie mogłam ćwiczyć ze względu na pracę+studia.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: -
PRZEBYTE KONTUZJE: obecnie torbiel podkolanowa, zapalenie kaletki - płyn już schodzi, ładnie krwiak się goi ćwczę z opaską uciskową
WADY POSTAWY: lekka skolioza, nierówna talia - większe wcięcie po prawej
ALERGIE: nabiał
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? -
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? -

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: glukozoamina ( staflexis) olej z wiesiołka i przed treningiem thermospeed
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) - 2 lata temu wyszłam z anoreksji więc wiadomo jaka dieta :), generalnie zawsze odżywiałam się zdrowo .

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - 1500 kcal ( http://www.myfitnesspal.com/profile/niyans - ustawiona inaczej kaloryka ale jjem 1500 )
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? - utrzymuje wagę

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING -
1. NOGI/PLECY 2 RAZY W TYGODNIU
-przysiady 15x wolna sztanga olimpijska
8x + 10 kg
8x +15 kg
- wyciskanie nogami na suwnicy
10 kg x 15
15 kg x 10
25 kg x 8
- wykroki z kantelkami 6 kg
22
20
20
- martwy ciag na prostych nogach
8x 10kg ( sztanga olimpijska)
8x10 kg
8x15 kg
8x20 kg
-czasami tez robie wypychanie sztangi biodrami ( mala sztanga + 10 kg , 3 serie po 15 wypchniec )
- wioslowanie sztanga łamana
10 x sam gryf
10 x 5kg
10 x 5 kg
- sciaganie drazka do klatki
12x25kg
10x30kg
10x30kg
-sciaganie drazka do karku
12x30 kg
10x30 kg
8x35 kg
- podciagniecia na maszynie wspomagajacej
12 x przy 15 kg
10 x 15kg
8 x 15 kg
2.GORNA PARTIA CIALA 2 RAZY W TYGODNIU
- wyciskanie sztangielek na lawce skosnej
12x po 4 kg
10xpo 5 kg
10 x 6 kg
- wzniosy hantelek na batki na wprost
10 x po 3kg ( 3 serie)
- barki sztanga lamana wzniosy
10 x sam gryf
8x 5 kg ( 2 serie)
-wyciskanie francuskie
po 8x sam fryf (3 serie)
- sciaganie linki triceps
8x20
8x25
8x25
8x20
-biceps supinacje hantelkami
10x5 kg ( 2 serie)
8x 6 kg
-wyciskanie sztangi olimpijskiej klatka
3 serie po 10 powtórzeń sam gryf
- allahy na maszynie
12x20 kg
12x25kg
12x30 kg
8x30kg
- maszyna na skosne brzucha
kazda strona 15 kg 3 serie po 12 spiec
-deska z obciazeniem
5 kg x 1 minuta ( 2 serie)


ZDJĘCIA - nie mam pozowanych , znalazlam jakies wyrwane z kontekstu ale coś tam jest z okresu 2 miesiecy :)
.

Proszę o ocenę planu treningowego , który jest podany w ankiecie . Mój tydzień wyglada tak :
Pon - nogi plecy / rowerek 30 min
Wtr - gora + brzuch / interwaly + chodzenie pod gorkę razem 35 min
Śr- rest
Czw- nogi plecy
Pt - góra + brzuch / interwaly + chodzenie pod gorke razem 35 min
Sob - cardio 40 min

Po każdym treningu streching obowiazkowo :)

Widzę po sobie zmiany jednak waga stoi.. Plus mam obawy co do mojego planu czy jest dobrze ułożony :) Pomóżcie mi , oceńcie .
















Zmieniony przez - niyans w dniu 2016-01-23 17:53:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jeśli ćwiczysz na siłowni od 3 miesięcy to rzeczywiście jakiś FBW będzie lepszym rozwiązaniem. Pozwoli Ci to m.in. na dołożenie ciężaru.
Po za tym przydały by się lepsze zdjęcia- ukazujące całą sylwetkę, a nie tylko puzzle pokazujące fragmenty. Pamiętajmy że to forum sportowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja tutaj zdecydowanie widzę brak mięśni. 1500 to za mało, rozumiem że Ty nadal chcesz redukować? Moim zdaniem wolne wejście na zerowy i dociśnięcie treningu i zbyudowanie i ubicie ciała, ale nie redukcja ...skoro na 1500 nie tracisz, cardio masz sporo...to znaczy, że redukujesz długo z bardzo niksą kaloryką? Jak długo tak jadasz? Jak było wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
1500 kcal od 3 miesięcy czyli tyle ile trwa mój powrót na siłownie,
wcześniej jadłam co chciałam nie licząc kalorii w tym od czasu do czasu słodycze, posiłki w restauracjach.

Chciałabym zredukować gdyż mam zalany brzuch i ręce ..
Co rozumiesz przez dociśnięcie treningu ? Jak oceniasz obecny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Więc 1500 (na jakiej podstawie tak niski pułap wybrałaś?).
Co mam na myśli, MC 10kg? Zakupy więcej ważą...MC to ćwiczenie, gdzie rwiesz ciężar, a nie machasz nim jak łyżeczką w zupie. To mam na myśli, przez dociśnięcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Poza tym mnóstwo cardio. Masz jakieś dni regeneracji ? Niestety tak to nie działa, że co za dużo to "dobrze" mięśnie muszą odpocząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Cały czas dokładam ciężar, ale trochę boję się o swoją technikę czy na pewno dobre ćwiczenia robie no i ta kontuzja kolana przytrzymała mnie . Ale rozumiem już, co masz na myśli - dokładam krążki !
Tak dni odpoczynkowe mam środa niedziela czasami jeszcze + 1 dzień , bo nie zawsze mam czas i tak ćwiczę tylko z rana ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
z 10kg ciężko sobie kuku zrobić, jeśli nie jesteś pewna techniki wykonywanych ćwiczeń zawsze możesz nagrać i wrzucić w dziale Ladies jest konsultacja techniki ; ) Także tego.
A lekarz co powiedział na trening siłowy? Do fizjo chodzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Znaczy tam chyba razem z sztangą będzie 30 kg ale mimo wszystko masz rację dokładam :D
Powiedział mi ,że opaska + smarowanie reparilem za kilka tygodni będzie okey a torbielem się nie należy przejmować.
Wyliczę w takim razie zapotrzebowanie według wskazówek akopa ale myśle około 1800 będzie okey ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Plus proszę powiedz mi słówko na temat planu nie jestem pewna czy jest dobrze ułożony ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Spokojnie z 1800 możesz zacząć, co do planu jest dużo gotowych, FBW w podwieszonych linkach, może z tego coś wybierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
okey dziękuję !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if you don't go after what you want, you'll never get it

Następny temat

Redukcja z Hashimoto - teraz w dobrym dziale :)

WHEY premium