SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Musze w 3 m-sc schudnac 20kg potrzebuje dobrego planu treningowego:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
Hej dziewczyny potrzebuje jakiegos tobrego planu treningowego moze sie walic palic 20kg musze schudnac w 3 m-sc:)Ciezko u mnie z dieta sie utrzymac ;/ Ale fakt faktem cwicze od 2 miesiecy z waga srednio zeszlo ale w cm niezle:D plus lykam bardzo zdrowy specyfik .Musze sie ogarnac jeszcze z dieta ale tez chce rozpiske na dni konkretnego planu treningowego pomozecie????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Bez odpowiedniego żywienia zapomnij w ogóle że cokolwiek trwale schudniesz.Jakiego typu masz problem z hormonami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz schudnąć bo...?


Obawiam się, że w złe miejsce trafiłaś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
Bo chcę tego napewno lepiej bede sie czuła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
czy mohlabys mi pomóc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
Podpowiedz gdzie mam isc z tym tematem a po 2 jak usunac ten temat dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
mówi się "musi to na rusi" daj spokój 20kg w 3 m-ce? a co potem? +30 w dwa tygodnie? weź wdech i wydech i spróbuj podejść do tematu racjonalnie. opłaci się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
no niewiem chce zamowic diete tu na stronie i mniej wiecej wyliczono 20kg w 4miesiace to kto sie myli powiem szczerze ze ja nie przytylam z obzarstwa tylko przez problemy z hormonami;/ i szczerze wam powiem ze tak intensywnie cwicze od 2miesiace co do wagi schudlam z 4kg ale w cm sporo poszlo .....kg raczej zawdzieczam specyfikowi pewnemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
dlatego tu jestem zeby cos od was sie dowiedziec ciekawego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
te wyliczenia to sobie możesz wiesz gdzie wsadzić? Tutaj chudniemy pomału, ale trwale. Ja schudłam przez rok z jakieś 10 kg a co najmniej metr z obwodów a Ty chcesz schudnąć 20 kg w 3 miesiące? Zmień nastawienie, kg nic nie mówią. Wypełnij ankietę zrób zdjęcia i bierz się do roboty. Co nagle to po diable. A najwięcej ciekawostek to się dowiesz jak przeczytasz tematy z tego tego artykułu .




Zmieniony przez - amadi w dniu 2013-10-01 19:39:11

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
A mozesz powiedziec gdzie ta ankieta ? Jeszcze sie tu troche gubie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
punkt 4 z linku, który Ci wcześniej wkleiłam. Gdybyś go przeczytała, bez trudu byś znalazła.

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

..do wymarzonej sylwetki gruszki

Następny temat

zdjęcia brzucha prosze o pomoc

WHEY premium