SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kaka21 pozbywamy się słabych punktów-plecy. pods. s. 94

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 1984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192645
a po ile ? trendy lunch trochę drogi bo 4*80g i 6zł, a w biedrze widzę większe opakowania mają
...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Ostatnio jadłam z Lidla w suszonymi pomidorami i pycha było. Fajne urozmaicenie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Już nie pamietam, po ile, ale jak nie zapomnę, to sprawdzę Ten drugi mix z kaszą gryczaną i suszonymi pomidorami próbowałam i całkiem niezły.Ten z groszkiem może dziś zrobię do pieczonych podudzi z kurczaka. Ja lubię wszelkie kasze, ryże i takie mieszanki.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 3413 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37245
Kaka, nagraj tez przysiad pod katem 45st z przodu. Tylko nie wiem czy przy tym stojaku to sie da.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 1984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192645
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 1984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192645
Zrobiłam wczoraj trening tak byle jak, poszłam pełna siły i ochoty a w trakcie okazało się, że nie mam ani jednego ani drugiego. Słaba jestem bardzo, coraz gorzej kaszle i źle śpię. Obawiam się, że będę musiała iść do lekarza bo po tygodniu jest coraz gorzej.
Tak mi się przykro zrobiło bo pomyślałam, że jak jestem chora albo jak będę musiała jeść leki, to teraz ciąży na pewno nie będzie. Tak się już wkręciłam i oswoiłam z tą decyzją, że jak się okaże, że nic z tego, to będę bardzo zawiedziona..

Face pulls 3*12
12x7,9kg 12x7,9kg 12x7,9kg
Unilateral lat pulldown 3*12
12x4,5kg 12x4,5kg 12x4,5kg
Miniband Shoulder upward slide 3*
Bench press 4*4 70% max
4x35kg 4x35kg 4x35kg 4x35kg
malutkie ciężary ale dla mnie duży progres, niedawno ledwo ledwo co robiłam z pomocą, a teraz weszło leciutko.
Dumbell rows 4*12
12x12kg 12x12kg 12x12kg 12x12kg
Hammer curls 3*15
15*(2x2kg) 15*(2x2kg) 15*(2x2kg)
Dumbell french press 3*15
15*(2x6kg) 15*(2x6kg) 15*(2x6kg)
Cuban press 4*12
12*(2x2kg) 12*(2x2kg) 12*(2x2kg) 12*(2x2kg)

Po 5 tygodniu mogę stwierdzić, że kontynuując treningi muszę mieć zmienione treningi góry, męczę się psychiczni z tymi wszystkimi pierdołami na ramiona, bicek, triceps i barki.. jak chłop się czuję i to w dodatku tyle trwa..
No, pomarudziłam już sobie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kaka21
Zrobiłam wczoraj trening tak byle jak, poszłam pełna siły i ochoty a w trakcie okazało się, że nie mam ani jednego ani drugiego. Słaba jestem bardzo, coraz gorzej kaszle i źle śpię. Obawiam się, że będę musiała iść do lekarza bo po tygodniu jest coraz gorzej.
Tak mi się przykro zrobiło bo pomyślałam, że jak jestem chora albo jak będę musiała jeść leki, to teraz ciąży na pewno nie będzie. Tak się już wkręciłam i oswoiłam z tą decyzją, że jak się okaże, że nic z tego, to będę bardzo zawiedziona..

Kaka, będziesz, to będziesz, a nie, to trzeba próbować do skutku. Nikt nie obiecywał, że to będzie proste i uda się od razu. Tylko tu trzeba konsekwencji i nie poddawaj się przy pierwszych trudnościach
kaka21

Po 5 tygodniu mogę stwierdzić, że kontynuując treningi muszę mieć zmienione treningi góry, męczę się psychiczni z tymi wszystkimi pierdołami na ramiona, bicek, triceps i barki.. jak chłop się czuję i to w dodatku tyle trwa..
No, pomarudziłam już sobie


Cóż... jak jest FBW, to masz trochę takich, trochę ciężkich i jakoś to się fajnie rozkłada.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 1702 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32061
Ja to bym tylko nogi i plecy chciała robić. Klata, ręce, kto to słyszał
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
Kurczę - a ja samą górę - te bicki, tricki, bareczki - hurra pędzę na trening. A brzucha to mogłabym w ogóle nie robić.
Dlatego zrobiłam sobie FBS bo jak miałam dól/góra, to potrafiłam na dół nie dojść..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
ja bym za to nie dała rady dojść na samą górę, jesli by to były same izolacje nienawidzę ich

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start w mase

Następny temat

SIBO - dylematy pokarmowe

electro
Polecane artykuły