SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Viki DT/pods. s.33,38/ciąża s.45/powrót s.71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 2338 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72215
Viki jest ekstra! Mówisz,że talia ciut szersza ale jak dla mnie to nadal wąziutka W sumie to największa różnica jest w opaleniźnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619862
Night nigdy nie może byc dobrze, bo byłoby wtedy nudno A tak to zawsze jakiś cel jest.
Bziu, Ania dziękuje

Cel na razie jest taki, żeby jeszcze przez chwile kontynuowac redukcję, oczywiście w zależności od samopoczucia. Na obecnym rozkładzie czuję się dobrze. Dobrym pomysłem było dorzucenie węgli, mam teraz więcej energii na treningach Zobaczymy jak to wpłynie na pomiary.
Chciałabym uzyskac jak najlepszy efekt na koniec września, mam wtedy ważną imprezę rodzinną. Jeśli uda się w tym czasie dołozyc kcal to będzie fajnie Planuje tez zwiekszyć ilość treningów do 5 w tygodniu i częściej ćwiczyć na zewnątrz.
Po imprezie mam zamiar skupic sie na budowaniu, ale nie chcę żeby wyszła z tego "świniomasa", jakos z głową będzie trzeba to zrobić Do poprawy na pewno jest góra - plecy i barki, bo nie tylko mięśni mało, ale są tez bardzo słabe co wychodzi teraz przy ćwiczeniach z cc. Barki to oporna partia u mnie, nie chcą rosnąć. Na siłowni niewiele udało mi się zdziałać, ciekawa jestem czy odmiana w postaci ćwiczeń z cc przyniesie korzystny efekt.
Oprócz tego nadal trzeba pracowac nad dwugłowym. Także będę miała co robić




1.08 wtorek

DT

Trening

1. RDL
55kgx10 /x10 /x10 /x10 /65kgx3+3+2
50kgx10 /x10 /x10 /x10 /55kgx4 +3 +3
50kgx10 /10 /8 /6+2
45kgx15 /x15 /x15 /x10+5
40kgx15 /x15 /x15 /x12


Zmieniłam kolejność i rdl zrobiłam jako pierwszy, ponieważ teraz na siłowni staram sie męczyć głównie nogi, góra pracuje w domu lub na zewnątrz Jak widac energia była

2. podciąganie
tutaj zmiana, zrobiłam:
2a. trx row
12 /12 /8+4 /8+4 /8+4
2b. trx chest fly
10 /10 /10 /7+3 /7+3
poprzednio:
nachwyt z gumą: 2x bez gumy +3x z gumą /1x bg +4x g /1x bg + 3x g +1xg /z guma 4+1 /3+2
nachwyt z gumą: 3/4/5/6/5/4/3
podciąganie podchwytem: 5/5/5, nachwytem z gumą: 5/4+1/3+1+1
chwyt neutralny 6/5/3+2, opuszczanie nachwyt 5/3


3. wyciskanie siedząc
nie robiłam i dam to do drugiego dnia na siłce
6kgx10 /x10 /x10
7kgx12 /x12 /x12
6kgx15 /15 /x15 /x15
6kgx15 /15 /x15 /x15


4a. wykroki w tył z talerzem od sztangi 4x12-15
zamiana na HT z gumą:
40kgx15 /x15 /x15 /30kgx25
10kgx12 /x12 /x12 /x12
5kgx12 /x12 /x12
5kgx12 /x12 /x12 /x12
5kgx12 /x12 /x12 /x12

4b. odwodzenie w bok na wyciągu 4x30
zamiana na donkey kicks na smithcie:
sztx15 /x15 /x15 /x15
odwodzenie w tył: 15x30 (na raty 15+10+5) /x30 /x30
odwodzenie w tył: 15x25 /x25 /x25
10x30 /30 /30 /30
10x30 /30 /30 /30


Pozmieniałam ćwiczenia, żeby nie robić tego co w terenie i wykorzystac sprzęt na siłowni. Planowałam więcej powtórzeń, ale nie wyszło W ostatniej serii HT zmniejszyłam ciężar i chciałam dobic do 30-50x, ale już przy 20 był ogień w pośladkach i mroczki przed oczami. Jak zmęcze tyłek pierwszym ćwiczeniem to musze bardzo pilnować pracy pośladków w wykopach, bo mam tendencję do pomagania sobie czwórkami

5a. ab wheel
8 /8 /6 /6
6 /6 /6 /6
bird dog: 10 /10 /10 /10
10 /10 /10
10 /10 /10

5b. supermen
15 /15 /10 /10
10 /10 /10 /10
ab wheel: 6 /6 /6 /4
6 /6 /6
5 /5 /5

5c. unoszenie tułowia w pozycji side plank 3x10
nie zrobiłam, pozmieniałam trochę cwiczenia
--------
10 /10 /10 /10
10 /10 /10
side plank: 20 /20 /15


Ab wheel odpuściłam pod koniec, bo czułam prawy bark. W ogóle póki co po treningu najbardziej czuję barki, mimo że nie robiłam konkretnie na ta partię żadnego ćwiczenia

6a. hollow body
5x20 sek
6b. plank - przejścia z ugiętych rąk do prostych

Na bzruch już mi brakło sił, normalnie jakby mi się baterie wyczerpały Trening bardzo fajny, jestem zadowolona. Wprowadziłam sporo zmian, głównie żeby nie przeciążać barków i żeby to jakoś sensownie pogodzić. Plecy czuje przy każdym ruchu a pośladki dają o sobie znac jak siedzę. Jak już wspomniałam najbardziej zmasakrowane sa barki, których nie ćwiczyłam
Mam nadzieję, że wieczorem uda się porządnie porozciągać i porolować, bo czuje że wszystko mocno pospinane.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49869
Super wyglądasz Viki, bez dwóch zdań

Trzymam nieustannie kciuki za Twoje cele Co nieco wiem o niskich kcal i tym, że nie zawsze to idzie w parze z wysiłkiem wkładanym w to by coś poprawić. Ważne, ze zapału nie brakuje, bo i nudy nie ma, haha
1

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619862
Mis dzięki U mnie sa efekty na niskich kcal, ale dochodzi wtedy bardzo kiepskie samopoczucie, na wyższych czuję sie lepiej ale efektów brak... jak żyć


2.08 czwartek

DNT

Wieczorem trochę sie porozciągałam. Samopoczucie nie najlepsze, jakaś zmęczona byłam. Do tego okropne zakwasy, w sumie wszędzie, barki, plecy, nogi, tyłek... przydałoby się więcej przerwy niż jeden dzień, ale musze korzystać z okazji że mogę wyjść na siłownię.




3.08 czwartek

DT
Trening

1. HT 5x10
60kgx10 /x10 /x10 /x10 /70kgx3+3+3+3
60kgx10 /x10 /x10 /65kgx7+3
55kgx10 /x10 /x10 /60kgx10
55kgx10 /x10 /x10 /x10 /60kgx8
50kgx10 /10 /10 /10 /55kgx8


Tym razem zamiast talerzy 20kg założyłam jak zawsze 15kg i od razu lepiej Jakoś lubię jak sztanga jest niżej, bez problemu pod nią wchodzę, mam większy zakres ruchu niż przy 20kg.

2. wyciskanie żołnierskie
nie zrobiłam, tutaj jest zmiana na: podciąganie poziomo
10x /8+1+1 /7+2+1
szt x8+2 /sztx8+2 /sztx8+2
szt+2,5kg x8+4 /szt x10+5 /x10 +5 /x10+5
szt+2,5kg x10+5 /x10+5 /x10+5 /x8+4
szt+2,5kg x15 /x12+3 /x12+3 /x8+4


Pierwsze powtórzenia bardzo fajnie, a później to jest walka żeby jakoś zrobić resztę

3a. TRX row 4xmax (15-20)
-
12 /12 /12 /10 /10
15 /12+3 /10+5 /10+5
15 /15 /15 /15
15 /15 /12+3 /10+2

3b. TRX chest fly 4xmax (10-20)
-
12 /12 /10 /10 /8
12 /12 /12 /12
12 /12 /12 /12
10 /10 /10 /10


Zamiana na: wyciskanie hantli siedząc
6kgx12 /x12 /x12

4a. RDL na jednej nodze

5kgx12 /x12 /x12 /x12 /x12
4kgx12 /x12 /x12 /x12
4kgx12 /x12 /x12
3kgx12 /12 /12
3kgx12 /12 /12 /12

4. uginanie na maszynie leżąc
20x25 /x25 /x20 /x20 /15x30
15x30 /x30 /x30 /10x50
15x30 /x30 /x30
10x30 /x30 /x30
10x30 /x30 /x30 /x30


Tutaj zaszalałam i zrobiłam 5 serii Jak juz wcześniej wspomniałam, na siłce chcę się skupic nad nogami i tyłkiem, góra tylko tak żeby się poruszać

5a. unoszenie nóg w leżeniu na ławce
10 /5+3 /5+3 /5+3
8 /4+2+2 /4+2+2 /4+2+1
10 /5+2+2+1 /5+2+1 /5+2
10 /10 /5+2+1 /5+2+1
10 /7 /5

5b. plank 3xmax
plank z unoszeniem jednej nogi
przyciąganie kolan do klatki w podporze: 10 /10 /6+4 /5+3
25 /20 /20 /15
25 /20 /10 /10
25 /15 /10


Byłam juz bardzo zmęczona i tak mi się fajnie leżało na ławce, że oczy same się zamykały

6a. wznosy kolan do klatki na poręczach
4/6/8/6/4
4/6/8/6/4
4/6/8/6/4
2/3/4/5/4/3/2

6b. hollow body
5x max

Fajny trening, jestem bardzo zadowolona Umarłam i do tej pory nie mogę dojść do siebie. Póki co wielkich zakwasów nie ma, choć czuję dwójki i tyłek. Za to zasypiam na stojąco i czuje ogólne zmęczenie, a jeszcze tyle rzeczy do zrobienia dzisiaj. W planach basen z Maluchem, nie wiem jak dam radę
Podobaja mi sie takie cięższe treningi, na których moge sie porządnie zmęczyć, fajna zabawa i satysfakcja. Jeśli redukcja i niskie kcal nie będą szly w parze z takimi treningami (a podejrzewam, że raczej nie ) to dam sobie spokój Oczywiście z redukcją Byle utrzymać efekty i będzie dobrze. Zresztą rozplanowałam sobie 5 treningów w tygodniu i juz sie nie mogę doczekać, chyba zacznę juz od poniedziałku, mimo że we wtorek wyjeżdzamy na kilka dni Dziadkowie będa mieli okazję, żeby sie wykazać i zająć maluchem a ja sobie poćwiczę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
Viki sylwetka wygląda super, a biorąc pod uwagę, że nadal zaliczasz się do grona swieżo upieczonych mam to tym bardziej - szacun

A talia i tak jest wąska, dla mnie wartosci niemożliwe do osiągnięcia..

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619862
Mis dzięki



4.08 piątek

DNT

W czwartek wieczorem dopadł mnie wielki głód Pierwszy raz od dawna miałam problem, żeby dotrwać do kolacji. Nawet nie poczułam, że coś zjadłam, w brzuchu mi burczało. Głodna i zła połozyłam się wcześniej spać
W piątek też cały dzień chciało mi się jeść, a podobno w upały się nie chce Znowu totalny brak sił, dobrze że był dnt. Wieczorem długie rozciąganie i rolowanie.



5.08 sobota

DT

Dzis mnie dopadła jakaś niemoc. Wczoraj nie mogłam sie doczekac treningu, a dzis się martwiłam czy w ogóle będe mieć siły, żeby poćwiczyć. Z treningu nie jest zadowolona. Było mnóstwo ludzi z dziećmi przez co ciężko było porządnie pocwiczyć. Na miejscu dołączyli do nas znajomi, więc musiałam się spieszyć, a bardzo tego nie lubię. Zapomniałam o ćwiczeniach na nogi Następnym razem wybiorę sie sama, bo tak mi się o wiele lepiej ćwiczy.

1. pompki 3x10 (1x normalne, 1x spider push up, 1x wąsko)
2. pompki na poręczach 3x5
3. podciaganie nachwytem z gumą 7serii x5 powt., 3x3 powt.
4. trx row 3x10
5. odwrotne rozpietki na trx
6. wznosy kolan na drążku - tu miałam duży problem, bo ręcę i plecy były zmęczone i nie mogłam sie utrzymac na drążku, zrobiłam tylko kilka powtórzeń
7. dipsy z gumą 3x5
8a. unoszenie prostych nóg na poręczach
8b. przyciąganie kolana do klatki w podporze

Szkoda, że mam taką słabą górę, bo mnie to mocno ogranicza w ćwiczeniach na brzuch.
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619862
Bziu mam taka nadzieję


6.08 niedziela

DNT

Przed południem rower rekreacyjnie, 12,5km z przerwami.
Wczoraj wieczorem poszalałam z jedzeniem, wpadło sporo węgli w postaci naleśników z dżemem Do tego mała porcja lodów. Dziś waga lekko na plus i niewielkie plusy w udach, najwyraźniej złapałam trochę wody. Za to jak wstałam rano to miałam mnóstwo energii Od poniedziałku chciałabym zacząć treningi 5x w tygodniu i 1-2x bieganie ale krótki dystans bez szaleństw. Pod koniec sierpnia planuje udział w biegu z przeszkodami, więc przyda się trochę rozbiegać i poprawić kondycję. Z tego powodu nie skupiam się dalej na redukcji, nie da się wszystkiego na raz. Byle by utrzymac to co jest i będzie dobrze Dorzucam też trochę kcal. Teraz było 1600/1800/2000, dodam 10g tłuszczu bo miałam do tej pory tylko 40g. Węgle i tak mam wysoko (200/250/300). Nie wiem czy to wina niskiego tłuszczu, ale zaczeły się znowu problemy z paznokciami, strasznie się łamią. Chyba ostatni raz takie problemy miałam przed ciążą.
Jutro mam w planach siłkę a we wtorek wyjeżdzamy na kilka dni. Bedę improwizować z treningami i pewnie lokalna siłownie tez odwiedzę
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49869
300 gr węgla <3
Przy treningach i maluchu to i tak pewnie przeleci, ale wiadomo, zawsze to więcej już energii
Udanego wyjazdu!


Zmieniony przez - misworld w dniu 2017-08-06 20:40:01

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
super Viki z tymi zawodami. no i rewelacyjne podejscie do sprawy - fun ze sportu przede wszystkim a nie jakies redukcje - poza tym - nie masz z czego redukowac, bo jak pokazuja foty powyzej - sylwetka u Ciebie - bomba i rewelacja.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyszczuplenie nóg

Następny temat

Rekompozycja Ani :-)

electro
Polecane artykuły