SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki DT/pods. s.33,38/ciąża s.45/powrót s.71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Żeby każdemu z takim deficytem i planem treningowym chciało się jeszcze pieczenia chlebów wymyślać

I plis, nie podpuszczaj mnie z tym interwałami Niezmiennie, zawsze i na zawsze będziesz mnie do nich motywować

A jak już będzie po wszystkim, to zapraszam Cię na randkę



I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Co do Twojego odwadniania to jestem ciekawa, jak to będzie u Ciebie wyglądać, może nam się uda jakieś szlaki przetrzeć i wyciągnąć jakieś wnioski

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
Marta ja już pije sporo wody i ciągle mnie suszy
Mis interwały są fajne a spacer kuszący
Saida też jestem ciekawa co z tego wyjdzie




10.09 środa
(4d + 1t)


Długi i ciężki dzień w pracy, musiałam zacząć dużo wcześniej, dlatego wyjątkowo autem do pracy zamiast rowerem. Do południa znowu sporo energii, ale poźniej osłabienie i senność.



TRENING

Trening w domu:
4x15
1. Wyciskanie hantli na skośnej 7kg
2. Wiosłowanie na skośnej leżąc na brzuchu 7kg
3. Odwrotne rozpiętki 0,75kg
4. Francuskie wyciskanie hantli siedząc 5,5/4,5
5. Uginanie młotkowe 3,5
6. Przysiad z piłka przy ścianie cc
7. Uginanie na piłce cc (ostatnia seria x12)

+ nordic walking 40 min.

Dopiero przy przysiadach poczułam jak bardzo bolą mnie nogi. Marsz poszedł kiepsko, właśnie ze względu na palenie w udach i pośladkach.



MISKA

- owies, jajko, whey
- indyk, jajko, mąka owsiana, mąka gryczana
- ziemniaki, kasza gryczana i jaglana, indyk, oliwa
TRENING
- czit
suple: witaminy, minerały, ZMA, omega 3, wapń, gaba, hgh night, pokrzywa, mniszek, cleanburexin, olej mct






11.09 czwartek
(3d + 1t)


Dziś tylko rower. Rano musiałam odespać i nie chciałam wstawać wcześniej. W pracy z każdą chwilą kolejny raz coraz większy ból dwugłowych i tyłka, pod koniec ledwo chodziłam, sztywno jak na szczudłach. Siadając na rower w drodze powrotnej poczułam ulge, że nie musze chodzić, ale jak zsiadłam... nie ma sznas na żadne interwały, marsze czy bieganie, samo pójście na zakupy było bolesne i nieprzyjemne. Poza tym i tak pogoda kiepska, nie chce ryzykowac przeziębienia, szczególnie że w pracy jakis wirus szaleje, koleżanka już na L4 poszła

Jutro nie wiem czy pojade rowerem, bo czuje się zmęczona, zależy też od pogody. W sobote planuje dnt i odpoczynek, a od niedzieli chciałabym ruszyć z odwadnianiem.



TRENING

* rano: rower 30 min.
* po południu: rower 35 min.



MISKA

- owies, jajko, whey
- indyk, jajko, mąka owsiana, mąka gryczana
- ziemniaki, kasza gryczana i jaglana, indyk, oliwa
- ryż, kurczak
- ? (jeszcze nie wymyśliłam co będe jadła )
suple: witaminy, minerały, ZMA, omega 3, wapń, gaba, hgh night, pokrzywa, mniszek, cleanburexin, olej mct

Zmieniony przez - Viki w dniu 2014-09-11 18:04:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Teraz to dbaj o siebie i awet nie próbuj myśleć o przeziębieniu

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
Saida Ja zawsze przed @ gorzej się czuje i często łapie mnie lekkie przeziębienie i ból gardła



12.09 piątek
(2d + 1t)

Wczoraj na kolacje był kurczak i jajko, zapomniałam o ziemniakach i wyszło o 20g za mało węgli, dopiero przed chwilą się zorientowałam Rozkład był 130/27/131
Dziś nadal kiepskie samopoczucie, energia którą miałam na początku tygodnia gdzieś uciekła. Nie mam siły się ruszać, wszystko mnie boli. Do pracy pojechałam autobusem, bo nie byłam w stanie wsiąść na rower. Planowałam trening ale jednak będzie dnt



TRENING

DNT

MISKA

130/27/150
- owies, jajko, whey
- indyk, jajko, mąka owsiana, mąka gryczana
- ziemniaki, kasza gryczana i jaglana, indyk, oliwa
- ryż, kurczak
- kurczak, jajko, ziemniaki
suple: witaminy, minerały, ZMA, omega 3, wapń, gaba, hgh night, pokrzywa, mniszek, cleanburexin, olej mct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
13.09 sobota
(1d + 1t)

Zaliczyłam wczoraj wieczorem jeszcze spokojny spacer z moim chłopakiem, ok. 40 min., ale ledwo nogami ruszałam i nie miałam nawet siły żeby coś mówić a on się denerwował że wogóle się nie odzywam Cały czas bolą mnie nogi, szczególnie dwugłowe i pośladki.
Znowu szybko padłam, nawet nie wiem kiedy zasnełam, za to wstałam jak zawsze po 5 i tym razem z dużym bólem głowy

Dziś luźniejszy dzień, a od jutra odwadnianie

Marta mam jeszcze pytanie odnośnie odwadniania, jaki rozkład przyjąć?

Na koniec dzisiejsze POMIARY:
(z ciekawości sprawdziłam, fałdy i pomiary prawie takie same jak rok temu przed odwadnianiem )






Zmieniony przez - Viki w dniu 2014-09-13 06:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poprzednio na odwodnieniu chyba było 20-80%? Weź tak, dobrze się sprawdziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
Marta za każdym razem było inaczej, wysłałam priv

Zmieniony przez - Viki w dniu 2014-09-13 11:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
14.09 niedziela
Odwadnianie Dzień 1


Wczoraj totalny luz zarówno od treningów jak i od dokładnego liczenia miski, do wieczora jadłam to co zwykle ale liczone "na oko" a wieczorem pojadłam porządnie Było naprawde dużo, może jestem mała ale możliwości mam duże Patologi dziś rano w lustrze ani na wadze nie zauważyłam
Potrzebowałam takiego odpoczynku, odrazu samopoczucie lepsze, wyjątkowo późno poszłam spac jak na mnie a rano wstałam po 7 a nie jak zwykle o 5 Oczywiście obudziłam się głodna jakbym nic wczoraj nie jadła
Teraz mnie czeka ciężkie 2 tygodnie



TRENING

Postanowiłam być sprytna i zrobić trening z samego rana, zanim organizm sie zorientuje, że bez węgli dziś będzie
Troszke zmieniłam ten trening na odwadnianie, żeby go dostowac do warunków domowych i moich problemów z szyją i plecami.

Dzień 1

1a. goblet sguat 8x10 30s
12,5kg
1b. uginanie nóg w leżeniu z gumą 8x10 30s
cz/cz+zol

2a. ściąganie drążka górnego z gumą 8x10 30s
cz+zol
2b. wyciskanie hantli klatka 8x10 30s
11kg/8,5kg

3a. uginanie sztangi 8x12 30s
8kg
3b. francuski do czoła 8x12 30s
8kg

+ marsz z kijkami 43 min.

Nogi poszły ok, chociaż jakieś wielkiej mocy nie było. W wyciskaniu to 11kg było dużo i ciężko szło, chciałam powalczyć ale po ostatnim powtórzeniu żołądek podjechał do gardła i musiałam chwile poleżeć na ławce żeby nie pobiec do toalety... Spanikowałam i zmniejszyłam ciężar, niestety tutaj do paniki dużo mi nie trzeba Przy łapach nadal mdłości się utrzymywały, przeszło dopiero podczas marszu.

Narazie samopoczucie nie jest złe.
Jak Esther staram się nie myśleć o braku węgli, chociaż bardziej odczuwalny jest póki co brak mojej ulubionej fasolki szparagowej i pomidorów, bo to akurat pochłaniałam w ilościach ogromnych, codziennie

MISKA

- jajka, masło, kurczak
TRENING
- schab, masło
- kurczak, olej kokosowy (x2)
- indyk, jajko, masło, oliwa
+ sałta, ogórek
suple: wit. B, wit. C, wapń, ZMA

Wody wypiłam już 5 litrów, do wieczora dużo czasu, będzie więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
15.09 poniedziałek
Odwadnianie Dzień 2


Wyjątkowo kiepskie samopoczucie, ciężki dzień w pracy i pod koniec ledwo stałam na nogach. Po powrocie do domu przespałam całe popołudnie.


MISKA

- jajka, masło, kurczak
- schab, masło
- udziec wołowy, oliwa
- wątróbka, masło
- indyk, olej kokosowy
+ sałta, ogórek
suple: wit. B, wit. C, wapń, ZMA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyszczuplenie nóg

Następny temat

Rekompozycja Ani :-)

WHEY premium